POD NASZYM PATRONATEM: Packaging Innovations

2 i 3 kwietnia br. w EXPO XXI w Warszawie odbędzie się 11. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Organizatorzy zapraszają szczególnie do strefy LOGISPACK.

2019-01-22 08:51:32

Targi Packaging Innovations to okazja do zapoznania się z propozycją ponad 200 wystawców z całej Europy, którzy zaprezentują najnowsze rozwiązania opakowaniowe, dedykowane kilkunastu branżom. Targi podzielone zostaną na siedem stref tematycznych, w tym strefę LOGISPACK, w której będzie można znaleźć m.in. opakowania logistyczne, zbiorcze, ochronne, palety oraz etykiety RFID. Goście Packaging Innovations będą mieli okazję do wzięcia udziału w wykładach i konferencjach prowadzonych przez uznanych w branży ekspertów.

Oprócz strefy LOGISPACK, Zwiedzający poznają rozwiązania z zakresu PRINTING, SAFETYPACK, CO-PACKAGING, LABELLING, LUXPACK oraz EKOPACK. W tym tematem głównym przyświecającym spotkaniu będą  przepisy Parlamentu UE dotyczące nowych restrykcji związanych z produkcją opakowań.

W gronie prezentujących się firm pojawią się  m.in.:  CABKA, ATS-Tanner Polska, Metsa Board Polska, Novacode, Techpak Group, Color-Press, PAKFORM GROUP, Aniflex, Buehnen Polska.

Więcej informacji i bezpłatny bilet wstępu na: www.packaginginnovations.pl

ZNAJDŹ NAS: