Spedimex zwiększa powierzchnię magazynową w Parku Logicor Stryków

Logicor podpisał z firmą Spedimex nową umowę najmu 22 300 mkw. powierzchni magazynowej w budynku nr 3 w parku logistycznym Logicor Stryków. Nowy magazyn będzie wykorzystywany przez firmę do świadczenia usług logistycznych i dystrybucyjnych dla jednej z największych sieci drogeryjnych w Europie.

2020-03-12 11:30:20

Oprócz nowej umowy najmu, Spedimex przedłużył również istniejącą umowę najmu 17 000 mkw powierzchni magazynowej i biurowej w budynku nr 2 w parku Logicor Stryków.

Spedimex jest polskim operatorem logistycznym, dostarczającym rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw. Firma została założona w 1993 roku, obecnie ma 13 oddziałów w całej Polsce, a jej łączna powierzchnia magazynowa wynosi około 146 000 mkw. Oprócz powierzchni wynajmowanej w parku Logicor Stryków, Spedimex zajmuje również budynek o powierzchni 20 000 mkw w parku logistycznym Logicor Łódź I.

Bardzo sobie cenimy wieloletnią współpracę z firmą Logicor, która wspiera Spedimex w dynamicznym rozwoju na polskim rynku. Dlatego też podjęliśmy decyzję o powiększeniu wynajmowanej przez nas powierzchni magazynowo-biurowej w parku Logicor Stryków, który zapewnia nam doskonałą lokalizację blisko skrzyżowania głównych autostrad w Polsce- powiedział Marcin Bąk, Prezes Spedimex.

Logicor Stryków to nowoczesne centrum magazynowe, składające się z trzech budynków o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 107 000 mkw. Jest on zlokalizowany w centralnej Polsce, zaledwie 5 km od skrzyżowania autostrad A1 i A2, łączących Europę Wschodnią i Zachodnią. Park znajduje się bezpośrednio przy drodze nr 71, obok węzła „Stryków” łączącego autostradę A2 z drogą krajową nr 14. Dodatkowym atutem parku jest jego usytuowanie w odległości zaledwie 15 km od centrum Łodzi, co zapewnia dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej.

Udana współpraca z firmą Spedimex jest odzwierciedleniem filozofii naszej firmy, która w swojej działalności koncentruje się na budowaniu długoterminowych relacji z klientami i zapewnieniu im jak najlepszego środowiska do rozwoju ich biznesu. Decyzja firmy Spedimex o powiększeniu wynajmowanej powierzchni jest dla nas także potwierdzeniem, że lokalizacja parku Logicor Stryków idealnie wpisuje się w potrzeby firm logistycznych - powiedziała Anna Mazepa, Senior Asset Manager w Logicor.

(Źródło: Logicor)

ZNAJDŹ NAS: