Finsterwalder dołącza do grona najemców w MLP Unna

Firma logistyczna z Türkheim wprowadza się do parku logistycznego MLP Unna. Finsterwalder Transport & Logistik będzie korzystać z 6200 mkw powierzchni magazynowej. MLP Group negocjuje z kolejnymi, potencjalnymi najemcami, którzy są zainteresowani oferowanymi powierzchniami.

2019-03-29 09:28:56

MLP Group podpisało kolejną umowę najmu w parku logistycznym MLP Unna w Niemczech. Firma Finsterwalder Transport & Logistik GmbH wykorzysta magazyn o powierzchni magazynowej wynoszącej około 6200 mkw do celów cross dockingu. Obiekt został już przekazany klientowi. W transakcji pośredniczyła agencja Brockhoff.  

Finsterwalder Transport & Logistik GmbH jest firmą logistyczną z siedzibą w Türkheim w Niemczech. Specjalizuje się w usługach logistycznych, transportowych i magazynowych. Operacje transportowe realizuje na terenie całej Europy wykorzystując własną flotę około 260 nowoczesnych pojazdów. Współpracuje także z partnerami obsługującymi rynki zachodniej, wschodniej i południowej Europy. Firma oferuje jednocześnie przestrzeń magazynową w Türkheim (Allgäu), Halle / Saale i Gelsenkirchen w Zagłębiu Ruhry, a także w innych magazynach na terenie Niemiec. 

W szybkim tempie komercjalizujemy powierzchnię w parku logistycznym MLP Unna. To już druga umowa zawarta w ostatnim czasie, a kolejne są w trakcie negocjacji. Klienci dostrzegają i doceniają nasze elastyczne podejście oraz możliwość dopasowania oferowanych przestrzeni magazynowych do ich indywidualnych wymagań – podkreślił Patrick Kurowski, country manager MLP Group, odpowiedzialny na rozwój parków logistycznych na rynku niemieckim i austriackim.  

MLP Unna jest parkiem logistycznym położonym na działce o powierzchni 12,5 ha, Docelowa łączna powierzchnia najmu wyniesie ok. 60 000 mkw nowoczesnych magazynów. MLP Unna znajduje się w miejscowości Unna w Nadrenii Północnej-Westfalii w obszarze metropolitarnym Zagłębia Ruhry, który jest jednym z największych rynków logistycznych w Europie.

(Źródło: MLP Group)

ZNAJDŹ NAS: