Najnowsza seria tabletów od Zebra Technologies

Najnowsza seria tabletów od Zebra Technologies to interesująca propozycja dla każdego, kto szuka tabletu zarówno kompaktowego, jak i cechującego się wyjątkową wytrzymałością.

2020-11-23 12:33:27

Prezentowane urządzenia ET51 oraz ET56 zaprojektowano tak, by sprostały najbardziej wymagającym zadaniom, wliczając w to zadania w terenie. Producent zapewnia odporność na wysokie zapylenie, zalania płynami, ekstremalne temperatury oraz upadki z wysokości 1 metra.

Tablety dostępne są zarówno w wersji z Androidem, jak i Windows 10 PRO. Dzięki powszechności systemów operacyjnych z rodziny Android, obsługa urządzeń jest intuicyjna i niezwykle prosta, natomiast wersje z systemem Windows znajdą swoje zastosowanie w bardziej specjalistycznych i wymagających branżach, czyli wszędzie tam gdzie konieczne jest korzystanie z aplikacji używanych również na komputerach PC. Tablety dają możliwość nie tylko wykorzystania do obsługi programów ERP na stacjonarnym komputerze, ale też logowania się do pulpitu zdalnego.

Możliwości dostosowania urządzeń dotyczą również ich rozmiarów. W przypadku obu modeli,  producent daje do wyboru dwie opcje - 8,4-cala oraz pełnowymiarowe 10,1 cala. Wszystko to przy bardzo małej grubości i niewielkiej masie, odpowiednio: 570 g i 765 g. Niezależnie od wybranej opcji rozmiarowej, ekran będzie cechować się wysoką rozdzielczością 2560 x 1600 oraz wysoką jasnością wyświetlanego obrazu.

Głównym elementem różniącym model ET56 od ET51 jest zawarty w nim moduł GSM oraz slot kart SIM. Z tego też powodu model ET56 polecany jest szczególnie do zadań terenowych, ponieważ zapewnia nieprzerwaną łączność, niezależnie od tego czy znajduje się w zasięgu działania systemów WiFi. Umożliwia również korzystanie z systemów GPS, Galileo i Glonass, które aktualnie są podstawą systemów nawigacyjnych.

Zebra Technologies implementuje do swoich produktów rozbudowane narzędzia systemowe, które mają na celu usprawnić komunikację oraz zarządzanie całą flotą urządzeń. ET51 oraz ET56 wykorzystują przykładowo technologię MU-MIMO (Multiple-User Multiple Input Multiple Output) 2x2, która usprawnia proces komunikacji między urządzeniem a Access Pointem, przekładając się na wydajność całego systemu oraz wydłużenie czasu pracy na jednym ładowaniu – co z kolei wpływa na zwiększenie wydajności pracy.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Zebra Technologies jest Koncept-L Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie. Szczegóły na: www.koncept-l.pl.

(Źrodło: Koncept-L).

ZNAJDŹ NAS: