CipherLab RK95 – przemysłowy terminal danych z dużym potencjałem

Dostępny w ofercie Koncept-L przemysłowy terminal danych RK95 jest uzupełnieniem oferty producenta CipherLab o najwyższej klasy rozwiązanie dla potrzeb zarządzania zasobami w fabrykach, magazynach, węzłach przeładunkowych oraz innych środowiskach, w których znaczenie ma zarówno wysoka odporność na czynniki zewnętrzne, jak i najwyższej jakości podzespoły.

2020-09-23 17:39:25

Uzupełnieniem, bowiem pełniący tą rolę CipherLab 9700 długo już czekał na godny zamiennik. I można powiedzieć, że doczekał się naprawdę godnego - RK95 korzysta bowiem z najnowszych technologii, by dostarczyć wymienionym rodzajom przedsiębiorstw niezawodną transmisję danych każdego dnia pracy, przez wiele lat służby. Moduł Wi-Fi działający w standardzie IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/e/d/h/i/r/k/v/w zapewnia szybką i stabilną transmisję danych z systemem WMS, a Bluetooth 5.0 Low Energy pozwala korzystać z dowolnego rodzaju akcesorium, z równą stabilnością działania.

Działający na systemie operacyjnym Android 10 i na najmocniejszym dostępnym procesorze, RK95 został nagrodzony powszechnie uznawanym certyfikatem Android Enterprise Recommended od Google, będącym renomowanym potwierdzeniem najwyższej jakości urządzeń działających w oparciu o najnowsze dystrybucje systemu Android.

Producent zapowiedział także nadejście konfiguracji terminala przeznaczonej dla potrzeb pracy w mroźniach. Ta będzie wyposażona w unikalne, autorskie rozwiązanie zapobiegające parowaniu wyświetlacza i skraplaniu się wody na powierzchni urządzenia, co mogłoby doprowadzać do oblodzenia się urządzenia, a w konsekwencji – niemożności jego użytkowania do momentu odtajania. Mowa o zestawie grzałek nagrzewających urządzenie do odpowiedniej temperatury, by skompensować wspomniane zjawiska fizyczne. Podgrzewacze są sterowane przez procesor, który dzięki czujnikom odbiera dane o zmieniających się parametrach otoczenia. Co więcej, RK95 jest wykonany z materiałów odpornych na lód, aby zapobiec potencjalnym uszkodzeniom spowodowanym niską temperaturą, a specjalny, odporny na ekstremalnie niskie temperatury akumulator zapewnia wiele godzin zasilania nawet w niesprzyjających warunkach.

Reasumując: doskonała zdolność odczytu, najwyższa jakość łączności bezprzewodowej, wytrzymałość przemysłowa, przyjazny interfejs użytkownika i niskie zużycie energii sprawiają, że RK95 jest z pewnością bardzo roztropną i ekonomiczną inwestycją dla Twojej firmy.

Terminal danych RK95 oraz inne komputery mobilne z oferty tajwańskiej marki CipherLab są dostępne u autoryzowanego dystrybutora - Koncept-L S.A. Szczegóły na: www.koncept-l.pl.

(Źródło: Koncept-L S.A)

ZNAJDŹ NAS: