Koncept-L S.A. – dystrybutorem roku marki Newland

W ub. roku spółka Koncept-L nawiązała współpracę z firmą Newland ID, produkującą wysokiej jakości urządzenia dla branży Auto ID. Jest to trzeci największy producent modułów OEM na świecie i czwarty producent urządzeń do skanowania kodów.

2019-07-04 13:19:08

Obecnie Koncept-L może poszczycić się statusem autoryzowanego dystrybutora roku. Aktualne wskaźniki sprzedaży ustawicznie rosną, a portfolio produktowe poszerzane jest nie tylko o nowe modele, ale i szyte na miarę rozwiązania. Unikalnym przykładem jest oferowany przez firmę Koncept-L, wpisujący się w nurt urządzeń „ubieralnych” - zestaw MT90+BS10R. Jest to połączenie ultralekkiego terminala danych Newland MT90 Orca, uprzęży mocującej terminal do przedramienia użytkownika oraz czytnika pierścieniowego Newland BS10R Sepia, oferującego natychmiastowy i bezbłędny odczyt wszystkich kodów 1D i 2D, używanych powszechnie na rynku. Nieustannie pracujemy  nad kolejnymi rozwiązaniami dostosowanymi do specyficznych potrzeb konsumentów. 

Tak intensywny rozwój sprzedaży świadczy o wzroście zaufania polskich przedsiębiorców do holenderskiej marki, podobnie zresztą jak miało to miejsce przed dekadą, w krajach Europy Północnej, gdzie pozycja rynkowa Newland ID jest solidnie zakorzeniona. 

Więcej na : www.koncept-L.pl

ZNAJDŹ NAS: