Relacja z IV edycji Regat Regalux Delphia CUP

7 września br. zespół redakcyjny trzech magazynów wydawanych przez Wydawnictwo Forum Media Polska – „Logistyka a Jakość”, „Nowoczesny Magazyn”, „Służby Utrzymania Ruchu” – dzielnie walczył o podium Żeglarskich Mistrzostw Polski Logistyków, które odbywały się na Jeziorze Charzykowskim.

2019-09-24 10:03:06

Była to już czwarta edycja regat z cyklu Regalux Delphia CUP, których organizatorem jest firma Regalux, a patronat nad całą imprezą obejmuje Chojnicki Klub Żeglarski.

Rywalizacja odbywała się na łódkach Delphia 24 One Design i miała formułę przesiadkową, która umożliwiła wyrównanie szans wszystkich załóg.  Tych w zawodach wzięło udział aż 16, a wśród nich przedstawiciele znanych ogólnopolskich marek, takich jak LPP, Inter-Cars, Morele.pl, Auto-Patner czy IT Piast. Rywalizację wygrała załoga LKS, drugie miejsce zajęła firma IT Piast, a trzecie – Morele.net.
Drużyna Forum Media Polska w składzie Karolina Warsicka, Rafał Wasilewski, Grzegorz Nowicki nie znalazła się na podium, ale wróciła do redakcji z nagrodą w postaci pozytywnych wrażeń i pamiątkowych dyplomów.

Dodatkową atrakcją regat był zorganizowany przez firmę Regalux piknik rodzinny, w którym w roli gości specjalnych wystąpiły dzieci, a organizator zadbał o liczne atrakcje, zarówno na wodzie, jak i na lądzie.

ZNAJDŹ NAS: