Wachlarz możliwości mikrokiosku marki Newland

NQuire 1000 Manta II marki Newland to kompaktowy mikrokiosk o eleganckim designie. Urządzenie może być opcjonalnie wyposażone w wydajny i niezawodny, zaprojektowany w technologii półprzewodnikowej CMOS - moduł skanujący kody 1D i 2D, a komunikacja Wi-Fi lub Ethernet pozwala na swobodną wymianę i prezentację danych. Ponadto wymiana danych z innymi urządzeniami może odbywać się przez Bluetooth lub USB.

2020-05-29 10:11:18

Dzięki systemowi operacyjnemu Android w wersji 7.1 oraz szerokiej gamie dostępnych aplikacji, użytkownik może w pełni dostosować mikrokiosk do swoich potrzeb. W pakiecie urządzenie oferuje oprogramowanie Ndevor – autorski software firmy Newland, który umożliwia zarządzanie flotą urządzeń z poziomu jednego komputera.

Kompaktowy rozmiar, stojak lub uchwyt ścienny VESA gwarantują łatwy montaż nawet w ograniczonej przestrzeni. Co więcej urządzenie jest na tyle wszechstronne, że znajdzie zastosowanie w wielu sektorach. Wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala umożliwia wyraźny odbiór treści reklamowych, a wbudowany aparat fotograficzny pozwala na zastosowanie aplikacji z funkcją wirtualnej przymierzalni. NQuire 1000 Manta II sprawdzi się również jako punkt kontroli dostępu poprzez wirtualny panel numeryczny, bądź za pomocą wbudowanego czytnika RFID.

Autoryzowanym dystrybutorem marki Newland jest firma Koncept-L SA. 

(Źródło: Koncept-L)

ZNAJDŹ NAS: