Terminal MT65 Newland zwiększa wydajność pracy

Czwarta odsłona komputera mobilnego MT65 Beluga, tak samo jak jego poprzedniczki odznacza się niezwykłą wydajnością i wytrzymałością. Urządzenie jest wyposażone w innowacyjny czytnik kodów 2D w autorskiej technologii UIMG, któremu zawdzięcza doskonałą jakość skanowania nawet małych kodów kreskowych z większej odległości niż dotychczas. Ponadto dostępna jest wersja z czytnikiem obsługującym kody typu DotCode.

2020-05-08 08:53:01

MT65 Beluga IV jest oparty na intuicyjnym systemie operacyjnym Android 8.1 Oreo, który zapewnia bezpieczeństwo danych, usprawniające pracę aplikacje oraz narzędzia administracyjne.

Wytrzymała bateria gwarantuje ciągłe działanie urządzenia nawet do 10 godzin dziennie. W przypadku większych potrzeb w tym aspekcie np. pracy dwuzmianowej, baterię można szybko wymienić, dzięki czemu nie trzeba przerywać zadań, aby ją naładować.

Każdy terminal jest zaopatrzony w autorskie oprogramowanie typu MDM (Mobile Device Manager) - Ndevor, które umożliwia zarządzanie wszystkimi aktywnymi jednostkami, zapewniając tym samym szybkie przekazywanie aktualizacji i komunikatu operatorowi oraz śledzenie wszystkich urządzeń z jednego miejsca.

Polskim dystrybutorem wielozadaniowego terminala danych Newland MT65 Beluga IV oraz innych produktów z portfolio marki Newland jest Koncept-L S.A.

(Źródło: Koncept-L)

ZNAJDŹ NAS: