#WarehouseHeroes: bohaterowie z Europa Systems

W ramach akcji #WarehouseHeroes swoim pracownikom dziękuje team Europa Systems i rzecz jasna - my, redakcja NM.pl i Nowoczesnego Magazynu. Brawo Wy!

2020-05-06 21:10:04

 

Jesteśmy bardzo dumni z naszych – #warehouseheroes. Nasz Team Techniczny z Europa Systems Serwis, który pracuje w te dni w magazynach i centrach dystrybucyjnych naszych klientów, aby zapewnić dostawy produktów świeżych do sklepów. Na zdjęciu - Mirek – jeden z wielu odważnych Serwisantów z Europa Systems Serwis. Dziękujemy!

Technicy serwisowi w intralogistyce są istotną częścią globalnego łańcucha dostaw towarów do Waszych sklepów spożywczych. Zwłaszcza teraz, w czasie pandemii koronawirus, pokazuje to bardziej niż kiedykolwiek jak ważna jest obsługa serwisowa, która zapewnia działania 24 h/7 dni w tygodniu dostępność i wydajność urządzeń magazynowych.

Zespół serwisowy Europa Systems zajmuje się automatyzacją magazynów w centrach dystrybucji produktów spożywczych, aby zapewnić stabilny łańcuch dostaw. Świeże produkty, takie jak mięso i produkty do piekrnia, muszą być dostarczone na czas w dedykowanych izolowanych pojemnikach do Waszych sklepów - nasi wspaniali technicy obsługi intralogistycznej wspierają ten proces.


Ogromne podziękowania dla WSZYSTKICH #supplychainheros #warehouseheroes na całym świecie!  Dziękujemy że jesteście i za waszą pracę! Dbajcie o siebie!

Europa Systems Team

ZNAJDŹ NAS: