#WarehouseHeroes: bohaterowie z VGL Distribution Services

W ramach akcji #WarehouseHeroes swoim pracownikom dziękuje team VGL Distribution Services i rzecz jasna - my, redakcja NM.pl i Nowoczesnego Magazynu. Brawo Wy!

2020-05-06 20:45:31

Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami w tym trudnym czasie, a szczególnie osobom, które nie opuściły swojego „frontu” przez ani jeden dzień pracy. Zmagamy się codziennie z niemalejącą ilością zadań, w czasem malejącym składzie. Jedną z tych niezastąpionych osób w naszym zespole jest Bogusz Horbal, który nie dość, że jest z nami „na dobre i na złe”, to nie boi się zakasać rękawów i podejmuje te wyzwania, których wcześniej nie wykonywał. Jesteś naszym superhero!

Pomimo trudności jakie nas zastały, Daria swoje zadania wykonuje z ogromnym zaangażowaniem, a swoją ciężką pracą pokazuje nam, że można na nią liczyć nie tylko w czasie względnego spokoju. Dziękujemy za jej uśmiech – bez względu na okoliczności. Darii, Boguszowi oraz całemu zespołowi VGL Distribution Services, który każdego dnia, jak nigdy wcześniej, solidarnie realizuje firmowe wartości: TEAMWORK i WORK HARD dla naszej wspólnej misji ONE COMPANY, ONE GOAL, CUSTOMER FIRST. Dziękuję wszystkim za rzetelną pracę, współpracę i wiarę w lepsze jutro.

Przemysław Sosnowski, Warehouse Operations Manager VGL Distribution Services
ZNAJDŹ NAS: