Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Z WIZYTĄ U...

Jungheinrich na Dniach Otwartych

Jungheinrich na Dniach Otwartych

Podwrocławską siedzibę firmy Jungheinrich odwiedziło podczas dwóch dni otwartych kilkuset gości, zarówno dotychczasowych klientów, jak i przedstawicieli firm dopiero zainteresowanych zakupem produktów niemieckiej firmy.

Baterie litowo-jonowe


Przedstawiciele firmy z największą dumą prezentowali przybyłym gościom technologię litowo-jonową, zastosowaną w wybranych wózkach widłowych. – To bez wątpienia technologia, która zrewolucjonizuje rynek wózków widłowych – opowiadała  Paulina Kosztowska, menedżer ds. marketingu w Jungheinrich Polska. - Główną jej zaletą jest długi czas pracy akumulatorów, co pozwala osiągnąć większą wydajność i uzyskać lepsze zdolności przeładunkowe w każdym magazynie – dodawała. 


Rzeczywiście główną zaletą nowych pojazdów Jungheinrich jest fakt, że można je doładowywać w dowolnej chwili, podłączając do gniazda ładowania, w zasadzie są bezobsługowe i zapewniają nieprzerwaną pracę. Akumulatory litowo-jonowe wyróżniają się również długą żywotnością i wytrzymałością, a do tego są objęte 5-letnią gwarancją producenta. Propozycją wózków wykorzystujących tę technologię, była gama modeli z serii EJE. To generacja pojazdów unoszących z dyszlem, które zapewniają nawet do 25 proc. mniejsze zużycie energii. 

Gwiazdorskie modele
Z prezentowanych konkretnych modeli wózków warto wymienić między innymi model EJE 114, czyli kompaktowy pojazd, stworzony z myślą o transportach o masie do 1,4 tony. Sporym zainteresowaniem przybyłych cieszył się także model EJE 118, który jest dedykowany pracy z ładunkami do 1,8 tony. Największym hitem był natomiast model ETV216i, wózek widłowy wysokiego składowania, którego konstrukcja została stworzona z myślą o wspomnianej technologii litowo-jonowej. To pierwszy na świecie pojazd wysokiego składowania z wbudowanym akumulatorem wykorzystującym tę technologię.

Używane wózki Jungstars


Podczas wydarzenia wystawione zostały także wózki widłowe Jungstars, które powstały na bazie używanych urządzeń Jungheinrich. - To pojazdy, które przeszły całkowitą regenerację w drezdeńskiej fabryce firmy – opowiadała Paulina Kosztowska. – To pojazdy regenerowane zgodnie z 5-gwiazdkową zasadą jakości – dodawała. Wózki te uwzględniają wszelkie parametry bezpieczeństwa, doskonałą inżynierię, najnowszą technologię. Dzięki temu wózki z serii Jungstars wyglądają jak zupełnie nowe pojazdy, ale także pracują i działają niczym pojazdy bez dziesiątek godzin ciężkiej pracy w magazynach. Znamienne, że regenerowane wózki posiadają sporą renomę wśród potencjalnych nabywców, o czym zaświadczała wielość kartek z napisem „sprzedane” na kolejnych wystawionych do sprzedaży pojazdów. Rzeczywiście do końca drugiego dnia opisywanego wydarzenia większość używanych wózków znalazła swoich nabywców. 

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: pomorskie
Dodano: 2018-12-03
Lokalizacja: podlaskie
Dodano: 2018-12-03
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-12-03