Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Z WIZYTĄ U...

Kaufland Polska w Centrum Dystrybucyjnym w Woli Krzysztoporskiej

Kaufland Polska w Centrum Dystrybucyjnym w Woli Krzysztoporskiej

Dla blisko 70 logistyków trzymających rękę na pulsie innowacyjnych inwestycji magazynowych nie lada gratką była możliwość premierowej wizyty w Centrum Dystrybucyjnym Kaufland Markety Polska. Mateusz Staniszewski (dyrektor Centrum Dystrybucyjnego Wola Krzysztoporska w Kaufland Markety Polska), Marek Żbikiewicz (dyrektor Działu Technicznego Centrum Dystrybucyjne Wola Krzysztoporska Kaufland Markety Polska) i Tomasz Kuchta (dyrektor Pionu Operacyjnego w Centrum Dystrybucyjnym Wola Krzysztoporska Kaufland Markety Polska) chętnie dzielili się swoją bogatą wiedzą na temat automatyzacji procesów magazynowych, zarówno podczas części warsztatowej spotkania, jak i wizyty w Centrum Dystrybucyjnym. W opinii prowadzących odpowiedź na pytanie „automatyzować czy nie?” jest oczywista. – Automatyzacja procesów to naturalny etap w rozwoju logistyki. Chcemy pozostać wiodącym graczem na rynku, dlatego sukcesywnie inwestujemy w nowoczesne technologie – mówił Mateusz Staniszewski. Jak uruchomienie automatycznego magazynu drobnicowego zmieniło procesy i pozostałe obszary CD Kaufland Wola Krzysztoporska? Profesjonalne Warsztaty Magazynowe gościły w CD zaledwie kilka dni po zmianie layoutu całego magazynu o 180⁰. AKL zmienił proces kompletacji towaru oraz sam układ magazynu, a efektem tych zmian jest trzykrotny wzrost wydajności.     

  
Kaufland Polska udowodnił po raz kolejny, że nie tylko nowoczesne instalacje są domeną sieci handlowej, ale także bardzo świadome zarządzanie procesami logistycznymi. Jako organizatorzy Profesjonalnych Warsztatów Magazynowych dziękujemy Kaufland Markety Polska za zaproszenie i możliwość zorganizowania spotkania.

 

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-11-17
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-16
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-14