#WarehouseHeroes – doceniamy i wspieramy zaangażowanie!

Koronawirus i skutki jego rozprzestrzeniania się skomplikowały funkcjonowanie praktycznie wszystkich obszarów gospodarki. To trudny czas także dla utrzymania sprawnego działania logistyki, której znaczenie dopiero dziś każdy sobie w pełni uświadamia. Na pewno – nie adresaci tej wiadomości.

2020-04-06 17:02:13

Jednym z jej elementów są Centra Dystrybucyjne i magazyny. Duża część z nich niezmiennie działa by móc zaopatrzyć wszystkich w niezbędne towary. Zarządzający nimi borykają się obecnie ze strachem pracowników przed epidemią, który rzutuje na frekwencję, a ta na poprawne funkcjonowanie obiektów. Wiele działań mających na celu zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa w zderzeniu z pandemią zostało już podjętych przez zarządzających Centrami Dystrybucji i magazynami. 
 
Wiemy, jak wiele zrobiliście i doceniamy to! Jesteście bohaterami razem z pracownikami, którzy codziennie pomimo obaw przychodzą do pracy w zarządzanym przez Was magazynie. 
 
Chcemy dać Wam możliwość ich docenienia. Przyłączcie się do akcji #WarehouseHeroes. Prześlijcie nam zdjęcie swoich bohaterów z krótkim podziękowaniem, a opublikujemy je wszystkie w galerii na naszym portalu, a wybrane - w kwietniowym wydaniu „Nowoczesnego Magazynu”. 
 
Doceniamy i wspieramy zaangażowanie #WarehouseHeroes!
 
Adres do wysyłki zdjęć: warehouseheroes@forum-media.pl  
 
Do wiadomości z podziękowaniami i zdjęciem, dołączcie zgodę na ich publikację przez nasze wydawnictwo:
 
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację przez Forum Media Polska zdjęć nadesłanych w ramach akcji #WarehouseHeroes. Zgoda obejmuje bezpłatne i bezterminowe wykorzystanie zgłoszonych zdjęć w ramach akcji, a osoby widoczne na zdjęciu wyraziły zgodę na publikację wizerunku w ramach akcji #WarehouseHeroes.
ZNAJDŹ NAS: