iCOM E-sklep w praktyce

Jedyne wydarzenie dla e-commerce, które odmieni oblicze Twojego sklepu online! Merytoryczne prelekcje i profesjonalne warsztaty to połączenie, które błyskawicznie podniesie kompetencje uczestników i wzniesie Twój biznes na nowy poziom.

2020-03-24 12:20:31

iCOM to jedno z najważniejszych wydarzeń branży e-commerce. Podczas tego eventu dowiesz się, jak zaprojektować stronę w taki sposób, aby wspomagała Twoje działania sprzedażowe. Otrzymasz wiedze na temat rozwiązań, które sprawdziły się na polskim rynku e-commerce w przypadku sklepów, które dysponują podobnymi budżetami jak Twój. Poznasz również sprawdzone sposoby na przygotowanie kreatywnych kampanii dla najważniejszych okresów w e-commerce (takich jak Święta, Black Friday czy Cyber Monday).

Program iCOM składa się z trzech bloków tematycznych:

- Doświadczenie użytkownika w Twoim sklepie internetowym

Prowadzący: Piotr Sałata

User experience to dziedzina, której znajomość jest niezbędna to tworzenia i dopracowywania produktów na rynku e-commerce. Dlaczego? Dziś klient jest zdecydowanie bardziej wymagający i mniej cierpliwy, a przyciągnięcie jego uwagi staje się nie lada wyzwaniem. Sprawdź, jak go zainteresować i doprowadzić do sprzedaży dzięki odpowiednio zaprezentowanym treściom.

- Ścieżka zakupowa

Prowadzący: Bartek Matusiak

Po pierwsze UŁATWIAJ – to najważniejsze przykazanie ecommersu. Nawet jeden dodatkowy niepotrzebny krok powoduje, że część klientów rezygnuje i ucieka do konkurencji. Jak sprawić by klienci, którzy nie dokonali zakupu, wrócili i sfinalizowali transakcję. Sprawdź jak zaprojektować skuteczną ścieżkę zakupu!

- Kreatywne przygotowanie planu promocji od A do Z

Prowadzący: Jakub Biel

Kiedy już Twój sklep funkcjonuje, nie zapomnij, że by zdobywać nowych klientów, musisz wdrożyć działania promocyjne dostosowane do Twojego budżetu. Powinieneś wiedzieć, które z nich są najefektywniejsze, jak ustalać swoje cele, gdzie znaleźć potencjalnych klientów oraz jak do nich dotrzeć. Nie czekaj na klienta – aktywnie go zdobywaj!

Gwarantujemy, że w krótkim czasie poprawisz wyniki swojej sprzedaży!

Dowiedz się więcej: www.i-com.pl

ZNAJDŹ NAS: