POD NASZYM PATRONATEM: TransLogistica Poland po raz siódmy

Profesjonaliści z branży TSL po raz siódmy spotkają się w Warszawie w dniach 5–7 listopada br. Siódme targi TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL.

2019-09-24 09:49:27

W związku z rozwojem targów tegoroczna edycja odbędzie się w dwóch halach.

Swoją ofertę zaprezentują zarówno nasi wieloletni wystawcy, przekonani do biznesowej formuły i jakości targów, jak i nowe firmy, które dopiero dojrzały do decyzji o uczestnictwie. Bardzo cieszy rosnąca liczba operatorów logistycznych, armatorów i portów, którzy sukcesywnie dołączają do grona wystawców. Tegoroczna edycja zapowiada się rekordowo! – deklaruje Paweł Konowałek, dyrektor targów TransLogistica Poland.

W EXPO XXI Warszawa swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów. Wśród tegorocznych wystawców reprezentujących sektor TSL spotkać będzie można m.in. AsstrAAssociated Traffic AG, DB Schenker, dls Logistics, DSV, Hegelmann Group, Raben Logistics Polska, Girteka Logistics oraz Dachser.

TransLogistica Poland to niezmiennie największe pod względem liczby uczestniczących firm biznesowe targi branży TSL w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W poprzedniej edycji udział wzięło 242 wystawców i ponad 7000 profesjonalistów z 58 państw. W trakcie wydarzenia odbywa się szereg imprez towarzyszących, m.in. konferencje tematyczne, targi pracy TransLogistica Jobs oraz wyłonienie zwycięzców plebiscytu Przyjazny Pracodawca Branży TSL.

To już 5. edycja jedynego konkursu w Polsce, który skierowany jest wyłącznie do pracodawców związanych z branżą Transport – Spedycja – Logistyka. Plebiscyt organizowany jest przez portal Pracujwlogistyce.pl i organizatora targów. Ideą plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL” jest promowanie tych firm, które dbają o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniając godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżni trzech laureatów z pośród firm małych, średnich i dużych na rynku TSL. Za udział w plebiscycie organizatorzy nie pobierają żadnych opłat i jest on organizowany non profit. Zatem każdy z pracodawców ma szansę na tytuł i równe szanse na zmierzenie się w obrębie grupy firm konkurencyjnych. Tytuł Przyjaznego Pracodawcy TSL jest przydzielany w trzech kategoriach: firmy małe zatrudniające do 50 pracowników, firmy średnie zatrudniające od 51 do 500 pracowników, firmy duże / korporacje powyżej 500 pracowników. Ocena pracodawców dokonywana jest za pomocą miarodajnej ankiety, którą wypełniają firmy, zgłaszające się do plebiscytu – o wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów na podstawie udzielonych odpowiedzi.

W tym roku pracodawcy oceniani będą za działalność w obszarach: model i środowisko pracy, rozwój i kariera, wynagrodzenia i motywacja, work-life-balance. Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie statuetek „Przyjazny Pracodawca TSL 2019” jak co roku odbędzie się w trakcie uroczystej gali targów TransLogistica, 6 listopada w Warszawie.

Więcej informacji: www.translogistica.pl

ZNAJDŹ NAS: