Nowe technologie w praktyce podczas V Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI

Rewolucja 4.0 nie jest już wizją przyszłości, odbywa się na naszych oczach i staje się siłą napędową do zmian w wielu firmach.

2019-09-02 12:19:53

Przedstawiciele polskich firm z dużym optymizmem patrzą w przyszłość i spodziewają się, że poczynione przez nich kroki w ramach transformacji cyfrowej przyniosą wymierne korzyści – głównie w zakresie wydajności. Pełna implementacja rozwiązań przemysłu 4.0 nie będzie jednak łatwa. Dla krajowych firm największym wyzwaniem może okazać się brak wystarczających środków oraz jasnej wizji jak powinny te zmiany przebiegać. Aby ułatwić firmom zdefiniowanie tych zmian oraz ich przeprowadzenie w obszarze logistyki, PROMAG S.A. organizuje już po raz 5-ty Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI. 

Co wyróżnia Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI spośród innych konferencji?

Tegoroczne jubileuszowe forum logistyczne odbędzie się 24.10.2019 w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG pod hasłem „Inteligentny Magazyn, czyli nowe technologie w intralogistyce”. Wydarzenie to co roku gromadzi menedżerów ds. logistyki, produkcji, inwestycji i rozwoju największych polskich firm. Zainteresowanie forum z roku na rok jest coraz większe z uwagi na praktyczne podejście do tematyki trendów i kierunków rozwoju intralogistyki. Połączenie prelekcji z praktycznymi pokazami i bezpośrednimi rozmowami z ekspertami wyróżnia to wydarzenie spośród innych konferencji logistycznych.  

„Głównym celem Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI jest krzewienie wiedzy na temat nowych technologii wśród polskich firm, aby podnosić konkurencyjność naszej gospodarki na globalnym rynku - mówi Karolina Tokarz, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PROMAG S.A. , która otworzy tegoroczne forum  - Staramy się, aby organizowane przez nas wydarzenie było nie tylko inspiracją dla menedżerów ale również odpowiadało na konkretne problemy związane z automatyzacją procesów. Dlatego w Centrum Techniki Magazynowej, gdzie odbywa się wydarzenie, prezentujemy rozwiązania, nie tylko związane z naszą ofertą. Na stoiskach dostępnych podczas Forum uczestnicy mogą zadawać pytania ekspertom z dziedziny robotyzacji, automatyzacji i cyfryzacji procesów intralogistycznych. Chcemy, aby spotkanie to pełniło rolę forum wymiany doświadczeń ekspertów i praktyków z dziedziny intralogistyki”.

Prelegenci i partnerzy

Tegoroczne Forum MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI poprowadzi trener biznesu,  wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki, moderator i Keynote Speaker największych ogólnopolskich konferencji Pan Artur Olejniczak. Gościem specjalnym będzie redaktor naczelny Harvard Business Review Polska i prezes ICAN INSTITUTE Pan dr Witold Jankowski, który poruszy temat sztucznej inteligencji w kontekście etyki biznesu. Natomiast Prezes UDT Pan dr inż. Andrzej Ziółkowski rozpocznie dyskusję na temat cyberbezpieczeństwa w firmach. Nie zabraknie też prelekcji dotyczących trendów w składowaniu, transporcie wewnętrznym i kompletacji. Ważnym punktem konferencji będą tematy związane z cyfryzacją procesów. Na zakończenie zapraszamy na prelekcję dotyczącą wyzwań jakie stoją przed menedżerami ery 4.0.  

Partnerami tegorocznej konferencji „Inteligentny Magazyn czyli nowe technologie w intralogistyce” będą Urząd Dozoru Technicznego, czasopismo Harvard Business Review Polska, YASKAWA Polska, ANT DATA, THINK, Integra Consulting Poland.

Więcej informacji, videorelacje z poprzednich edycji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.forum.promag.pl.

ZNAJDŹ NAS: