Targi Modernlog kopalnią nowych trendów w logistyce

Bogata oferta dla wszystkich entuzjastów logistyki 4.0, nowoczesne rozwiązania i najnowsze trendy – to niewątpliwy magnes targów Modernlog. Wydarzenie organizowane w tym samym czasie co ITM Polska, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku a jednocześnie miejscem, gdzie widać holistyczne ujęcie przemysłu.

2019-02-28 11:50:11

Jak zwykle w ramach targów można spodziewać się inspirujących pokazów, spotkań z ekspertami oraz stref tematycznych. Ekspozycja Modernlog podzielona zostanie na cztery salony: magazyn przyszłości, nowoczesne systemy transportu, e-commerce i omnichannel, budownictwo magazynowo-produkcyjne. Logistyka 4.0 to hasło przewodnie tegorocznej edycji targów. Firm podążających za nowymi trendami w tym sektorze nie może tu zabraknąć. 

Modernlog organizowane są w towarzystwie ITM Polska, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata. To daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.

Targi odbędą się od 4-7 czerwca 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej informacji na: www.modernlog.pl

ZNAJDŹ NAS: