POD NASZYM PATRONATEM: Top Young 100 - ruszył nabór mentorów

Rekrutacja do programu mentoringowego w ramach projektu Top Young 100 została otwarta.

0000-00-00 00:00:00

Rekrutacja do programu mentoringowego w ramach projektu Top Young 100 została otwarta. 

Jeśli jesteś menedżerem zarządzającym łańcuchem dostaw, zakupami, logistyką, masz doświadczenie i wiedzę, którymi gotowy jesteś podzielić się z innymi, chcesz czerpać satysfakcję z Twojego wkładu w rozwój najzdolniejszych studentów logistyki w Polsce, jesteś otwarty na poznanie potrzeb i oczekiwań młodego pokolenia i, wreszcie, chcesz zbudować swój wizerunek i prestiż, a także poszerzyć swoją profesjonalną sieć networkingową, zgłoś się do projektu Top Young 100.

Projekt Top Young 100, jako inicjatywa stworzona przez środowisko biznesowe, akademickie oraz studenckie, skierowany jest do najlepszych studentów logistyki w Polsce. To platforma wsparcia młodych talentów na rynku zawodowym. Jednym z głównych filarów projektu TY100 jest mentoring.

Mentoring, czyli partnerska relacja między mistrzem a uczniem, to proces w którym mentor, przeznaczając swój czas społecznie, pomoże studentowi zbudować potrzebne mu umiejętności i kompetencje poprzez dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pokaże mu praktyczne i skuteczne sposoby i narzędzia zmierzające do rozwoju osobistego i merytorycznego. Będzie stymulować do działania, inspirować i wspierać w nim postawę pełnego zaangażowania po to, aby student osiągnął cel, jaki przed sobą postawi.

W procesie mentoringu korzyści odniesie również mentor. Rozwinie swoje umiejętności interpersonalne, wzmocni kompetencje lidera, a przede wszystkim wywrze wpływ na proces kształtowania się przyszłych maenedżerów logistyki. 

W ramach projektu Top Young 100 koordynatorzy projektu przygotują Cię do roli mentora – pokażą  metody, strukturę procesu i narzędzia pracy. 

Zgłoszenia mentorów przyjmowane są pod adresem mailowym: BiuroProjektuTY100@psml.pl .

Więcej o projekcie: www.topyoung100.pl.

ZNAJDŹ NAS: