Nowoczesny Magazyn 3/2019

Co znajdziesz w najnowszym wydaniu Nowoczesnego Magazynu?

2019-07-05 12:44:03

TEMAT NUMERU: BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE

Tylko w ubiegłym roku doszło w Polsce do ponad 2000 wypadków w pracy, w których poszkodowanych zostało 2224 osoby. Branża logistyczna znajduje się w tych statystykach na czwartym miejscu z udziałem na poziomie 5% w ogólnej liczbie poszkodowanych. Nic więc dziwnego, że pracodawcy coraz większe znaczenie przywiązują do standardów bezpieczeństwa pracy, które potwierdzają międzynarodowe certyfikaty. 

 

Rozmowa:

Widzimy na rynku wyczekiwanie na coś, co naturalnie powinno przyjść. Nikt jednak nie wie, jak głęboka będzie korekta, ale każdy jest przekonany, że musi ona prędzej czy później nadejść - o tym, dlaczego nadal warto inwestować w projekty magazynowe na wiodących lokalizacjach w kraju i z jakiego powodu zastosowanie automatyki przez klientów to szerszy problem, rozmawiamy z Hubertem Michalakiem, senior vice president/market leader (Poland) Hillwood.

 

Ponadto:

  • System na bezpieczeństwo. Bezpieczna praca z wózkiem widłowym.
  • Co począć z pękającym portfelem indeksów magazynowych? Dynamiczne składowanie drobnych artykułów.
  • Zamknięta sieć serwisowa. Jak wyglądają sieci serwisowe zamkniętych pooli paletowych w Polsce?

 

DODATEK SPECJALNY: „DEWELOPERZY POWIERZCHNI MAGAZYNOWYCH 2019”

A w nim:

  • Coraz bliżej 17 000 000 metrów kwadratowych. Podsumowanie I kw. 2019 r. na rynku powierzchni magazynowo-produkcyjnych.
  • Magazynowanie oszczędności czy oszczędności w magazynowaniu? Wpływ długofalowego zarządzania obiektem na oszczędności najemcy magazynu.
  • Katalog firm – obiekty magazynowe.

 

Zapraszamy do lektury! 

PS. Realizujesz ciekawy projekt w obszarze łańcucha dostaw, którym chciałbyś się podzielić z Czytelnikami Nowoczesnego Magazynu? Skontaktuj się z nami! Napisz, czego dotyczy projekt i wyślij wiadomość na adres: magdalena.libiszewska@forum-media.pl 

ZNAJDŹ NAS: