Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


WIDEO
CubeXX – six in one

CubeXX – six in one

STILL jako wiodący dostawca rozwiązań intralogistycznych zwraca bardzo dużą uwagę na potencjalne wymagania i życzenia klientów. Mając na względzie przyszłe wymogi ekonomiczne, będące efektem globalnych trendów, STILL we współpracy z biurem projektowym TEAMS DESIGN stworzył prototyp cubeXX. Zgodnie z mottem firmy „first in intralogistics”, ten innowacyjny pojazd pomaga optymalizować codzienną pracę w magazynie.

Koncept zaprezentowany na targach CEMAT odpowiada na logistyczne wymagania przyszłości, łączy w sobie wielorakość koncepcji, aby zoptymalizować dzień pracy „jutra”. Poprzez kombinację sześciu sprawdzonych rodzajów pojazdów oferuje maksymalną elastyczność pracy. Czy mały, zwrotny i wszechstronny wózek będzie faktycznie wyznaczać trendy przyszłości? Z pewnością wytyczy nowe kierunki rozwoju intralogistyki.

 

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-12-19
Lokalizacja: lubuskie
Dodano: 2018-12-18