Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

WIDEO
CubeXX – six in one

CubeXX – six in one

STILL jako wiodący dostawca rozwiązań intralogistycznych zwraca bardzo dużą uwagę na potencjalne wymagania i życzenia klientów. Mając na względzie przyszłe wymogi ekonomiczne, będące efektem globalnych trendów, STILL we współpracy z biurem projektowym TEAMS DESIGN stworzył prototyp cubeXX. Zgodnie z mottem firmy „first in intralogistics”, ten innowacyjny pojazd pomaga optymalizować codzienną pracę w magazynie.

Koncept zaprezentowany na targach CEMAT odpowiada na logistyczne wymagania przyszłości, łączy w sobie wielorakość koncepcji, aby zoptymalizować dzień pracy „jutra”. Poprzez kombinację sześciu sprawdzonych rodzajów pojazdów oferuje maksymalną elastyczność pracy. Czy mały, zwrotny i wszechstronny wózek będzie faktycznie wyznaczać trendy przyszłości? Z pewnością wytyczy nowe kierunki rozwoju intralogistyki.

 

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-04-21