Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Reklama

     

O piśmie | Harmonogram wydań | Regulamin Zamieszczania Reklam | Kontakt

 

NOWOCZESNY MAGAZYN - Pismo o Systemach Składowania i Magazynowania:

 gwarantuje dotarcie do 5000 starannie wyselekcjonowanych osób, decydentów branży magazynowej w całej Polsce;

 „Nowoczesny Magazyn” jest czasopismem branżowym, którego wydawca - Forum Media Polska - należy do ogólnokrajowej Izby Wydawców Prasy - inicjatora Kodeksu Wydawców;

 posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży magazynowej - istniejemy na rynku już od 1999 roku. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi praktykami, ekspertami branży.

  sześć razy w roku czytelnicy otrzymują fachowe czasopismo omawiające problemy magazynowania towaru i sposoby zarządzania nim z użyciem nowoczesnych urządzeń technicznych.

  marka Nowoczesny Magazyn to nie tylko lider wśród czasopism branżowych ale również działalność wydawnicza - badania, raporty oraz eventowa - Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki MODERN WAREHOUSE oraz Sztaplar SHOW.

 

STAŁE DZIAŁY:

W BRANŻY - Zawsze z ręką na pulsie przyglądamy się temu, co dzieje się na rynku magazynowym. Nasi dziennikarze są na bieżąco z kalendarzem imprez, wiedzą jakie osoby objęły nowe stanowiska i  uczestniczą w otwarciu nowych obiektów. Relacje z nich znajdziecie Państwo właśnie w tym dziale.

TEMAT NUMERU - Kiedy na rynku brakuje praktycznych informacji na aktualny temat, my piszemy o nim w Temacie numeru. Ma być jednak nie tylko praktycznie, ale też fachowo, dlatego do publikacji zapraszamy ekspertów.

RAPORT - Nie boimy się wyciągać własnych wniosków! Zamiast przytaczać dane i analizy dostępne powszechnie rynku, zbieramy je sami. Zadajemy trudne pytania przedstawicielom branży i tworzymy z nich własne raporty.

SYSTEMY SKŁADOWANIA - Sposób w jaki towar jest składowany w magazynie przesądza nie tylko o organizacji pracy osób, które w nim pracują, ale także ich bezpieczeństwie i powierzchni, którą towar zajmuje. My podpowiadamy jak składować oszczędnie i nowocześnie.

WEWNĘTRZNY TRANSPORT - Nie ma znaczenia jaki towar jest magazynowany. Ważne, aby bezpiecznie znalazł się na regale, a następnie równie bezpiecznie go opuścił. My prezentujemy rozwiązania tech¬niczne, które pozwalają te zadania wykonywać sprawniej i taniej.

MOBILNY MAGAZYNIER - To że nowoczesne technologie ułatwiają pracę w magazynie jest faktem. Pytanie tylko ile trzeba wydać, żeby nie inwestować niepotrzebnie. Przyglądamy się nowościom, które pojawiają się na rynku i podpowiadamy w których magazynach warto je wykorzystać.

OPAKOWANIA I OZNAKOWANIE TOWARÓW - Paleta, paczka, karton… Jak je oznakować, żeby o każdej godzinie dnia i nocy bez problemu znaleźć je wśród tysięcy innych i sprawnie wykonać kompletację? Aby odpowiedzieć na takie pytanie o zdanie prosimy ekspertów i praktyków.

POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE - W każdym roku na polskiej mapie powierzchni magazynowych pojawiają się nowe inwestycje. Analizujemy je, sprawdzamy ile z nich ma najemców i prezentujemy modele finansowania jeśli firma chce mieć nowy magazyn na własność. Podpowiadamy też jak zaplanować całą inwestycję.

ENERGIA I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ - Nie przez przypadek jest to ostatni dział czasopisma. To w nim przyglądamy się procesom magazynowym z szerszej perspektywy – ludzi którzy w nim pracują, trudności których doświadczają i założeń, które chcą osiągnąć, często ekologicznych. Bo magazyn to przecież tylko jeden z elementów całego łańcucha dostaw.

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-11-17
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-16
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-11-14