Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Prenumerata

NOWOCZESNY MAGAZYN

Pismo o systemach składowania i magazynowania

Nowoczesny MagazynNajstarsze pismo z branży magazynowej na polskim rynku. W Nowoczesnym Magazynie prezentowane są aktualne problemy magazynowania towaru i sposoby zarządzania nim z użyciem nowoczesnych urządzeń technicznych. Wyróżnia się niezwykle praktycznym podejściem do zagadnień, jest wiarygodnym źródłem informacji i rozwiązań dla menedżerów i specjalistów. Publikowane artykuły, studia przypadków są gwarancją najwyższej jakości merytorycznej dzięki współpracy z ekspertami, praktykami, doświadczonymi specjalistami.   
 

Dowiedz się więcej o prenumeracie

 

LOGISTYKA A JAKOŚĆ
Pismo menedżerów łańcucha dostaw

Dwumiesięcznik menedżerów łańcucha dostaw. W każdym wydaniu w Temacie numeru znajdziecie Państwo obszerną analizę konkretnego tematu bądź problemu związanego z zarządzaniem łańcuchem dostaw przygotowaną przy wsparciu ekspertów rynkowych i naukowych oraz praktyków. Piszemy o aktualnych tendencjach i kierunkach zmian, bo naszym celem jest wybieganie w przyszłość i badanie, jakie czynniki będą rządzić logistyka za 5, 10, 20 lat. Dotyczy to zarówno poszczególnych obszarów rynku TSL, jak i rozwiązań organizacyjnych, technologicznych i technicznych z zakresu produkcji, dystrybucji i magazynowania. Podpowiadamy także, jak rozwiązać bieżące problemy związane z obniżaniem kosztów w zarządzaniu łańcuchem dostaw, inwestycjami – zakupem wózków widłowych, floty ciężarowej, regałów magazynowych, budową hali produkcyjnej bądź magazynowej. W czasopiśmie jest także miejsce na zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem, ponieważ praca menedżera łańcucha dostaw to pole nieustającego rozwijania kompetencji – własnych i współpracowników.
 
Ponadto, w każdym numerze: najciekawsze nowości produktowe, zmiany organizacyjne, relacje inwestorskie zebrane z rynku i zaserwowane w postaci krótkich informacji.
 
Od 2000 r. na rynku wydawniczym – przez ten czas niezmiennie wsłuchujemy się puls polskiego rynku TSL i dobrze rozumiemy, jak się zmienia.
 

Dowiedz się więcej o prenumeracie

 

 

TRANSPORT I SPEDYCJA

Magazyn stworzony specjalnie dla potrzeb rynku transportowego. Skupia się w sposób profesjonalny, ciekawy i szczegółowy na produktach i usługach które pozwalają zoptymalizować koszty prowadzenia działalności transportowej. Poczynając od obszarów eksploatacji i serwisu posiadanego już taboru, po przez nowe pojazdy i wyposażenie, po rozwiązania wspomagające zarządzanie zleceniami i finansami firmy. Nasi redaktorzy poszukują również wzorców u europejskich sąsiadów, monitorując rynki zagraniczne. Nie omijamy problemów branży-wspieramy ich rozwiązywanie i szybko na nie reagujemy!

Dowiedz się więcej o prenumeracie
 

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-04-21