Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


Prenumerata

NOWOCZESNY MAGAZYN

Pismo o systemach składowania i magazynowania

Nowoczesny MagazynNajstarsze pismo z branży magazynowej na polskim rynku. W Nowoczesnym Magazynie prezentowane są aktualne problemy magazynowania towaru i sposoby zarządzania nim z użyciem nowoczesnych urządzeń technicznych. Wyróżnia się niezwykle praktycznym podejściem do zagadnień, jest wiarygodnym źródłem informacji i rozwiązań dla menedżerów i specjalistów. Publikowane artykuły, studia przypadków są gwarancją najwyższej jakości merytorycznej dzięki współpracy z ekspertami, praktykami, doświadczonymi specjalistami.   
 

Dowiedz się więcej o prenumeracie

 

LOGISTYKA A JAKOŚĆ
Pismo menedżerów łańcucha dostaw

Dwumiesięcznik menedżerów łańcucha dostaw. W każdym wydaniu w Temacie numeru znajdziecie Państwo obszerną analizę konkretnego tematu bądź problemu związanego z zarządzaniem łańcuchem dostaw przygotowaną przy wsparciu ekspertów rynkowych i naukowych oraz praktyków. Piszemy o aktualnych tendencjach i kierunkach zmian, bo naszym celem jest wybieganie w przyszłość i badanie, jakie czynniki będą rządzić logistyka za 5, 10, 20 lat. Dotyczy to zarówno poszczególnych obszarów rynku TSL, jak i rozwiązań organizacyjnych, technologicznych i technicznych z zakresu produkcji, dystrybucji i magazynowania. Podpowiadamy także, jak rozwiązać bieżące problemy związane z obniżaniem kosztów w zarządzaniu łańcuchem dostaw, inwestycjami – zakupem wózków widłowych, floty ciężarowej, regałów magazynowych, budową hali produkcyjnej bądź magazynowej. W czasopiśmie jest także miejsce na zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem, ponieważ praca menedżera łańcucha dostaw to pole nieustającego rozwijania kompetencji – własnych i współpracowników.
 
Ponadto, w każdym numerze: najciekawsze nowości produktowe, zmiany organizacyjne, relacje inwestorskie zebrane z rynku i zaserwowane w postaci krótkich informacji.
 
Od 2000 r. na rynku wydawniczym – przez ten czas niezmiennie wsłuchujemy się puls polskiego rynku TSL i dobrze rozumiemy, jak się zmienia.
 

Dowiedz się więcej o prenumeracie

 

 

TRANSPORT I SPEDYCJA

Magazyn stworzony specjalnie dla potrzeb rynku transportowego. Skupia się w sposób profesjonalny, ciekawy i szczegółowy na produktach i usługach które pozwalają zoptymalizować koszty prowadzenia działalności transportowej. Poczynając od obszarów eksploatacji i serwisu posiadanego już taboru, po przez nowe pojazdy i wyposażenie, po rozwiązania wspomagające zarządzanie zleceniami i finansami firmy. Nasi redaktorzy poszukują również wzorców u europejskich sąsiadów, monitorując rynki zagraniczne. Nie omijamy problemów branży-wspieramy ich rozwiązywanie i szybko na nie reagujemy!

Dowiedz się więcej o prenumeracie
 

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: podkarpackie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-12-13
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-12-13