Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

O piśmie Transport i Spedycja

    

O piśmie | Harmonogram wydań |Regulamin Zamieszczania Reklam | Kontakt

Transport i Spedycja” skierowany jest do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Dystrybuowany w wysyłce bezpośredniej i w prenumeracie oraz za pośrednictwem działań promocyjnych (targi, szkolenia, konferencje, organizowane zarówno przez Forum Media Polska, jak i instytucje zewnętrzne).

Czytelnicy Transportu i Spedycji to osoby odpowiedzialne za inwestycje w przedsiębiorstwie. Co dwa miesiące dostarczamy im pakietu najświeższych informacji z rynku, zestawień, prezentacji, które pozwolą wybrać najlepsze narzędzie pracy.

W 2015 r. „Transport i Spedycja” wraca na rynek wydawniczy jako dwumiesięcznik, realnie odpowiadający na potrzeby branży transportowej i spedycyjnej.

Od 2015 r. każdy numer Magazynu to:

  • Sprawdzone rozwiązania pozwalające na bieżąco podejmować działania, które zapobiegną ewentualnym przestojom i zapewnią bezpieczeństwo oraz ciągłość funkcjonowania firmy;
  • Konkretne porady, jak zarządzać kierowcami oraz jak weryfikować skuteczność powierzonych im zadań;
  • Zagadnienia pomagające rzeczywiście i ciągle zarządzać operacjami transportowymi, tj. utrzymanie i konserwacja pojazdów, podstawowa księgowość, przydzielanie ładunków, sprawdzanie procedur;
  • Gotowe do wykorzystania wzory dokumentów wraz z przykładem wypełnionych pism.

Stale działy Magazynu:

- Temat numeru

- Odpowiedzialność i bezpieczeństwo

- Zarządzanie

- Dokumentacja w praktyce transportowej

- Flotowe technologie

- Optymalizacja kosztów

- Na salonie

- Wydarzenia

 

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-01-16
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-01-16
Lokalizacja: śląskie
Dodano: 2018-01-10