Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


O piśmie Transport i Spedycja

    

O piśmie | Harmonogram wydań |Regulamin Zamieszczania Reklam | Kontakt

Transport i Spedycja” skierowany jest do wyselekcjonowanej grupy docelowej. Dystrybuowany w wysyłce bezpośredniej i w prenumeracie oraz za pośrednictwem działań promocyjnych (targi, szkolenia, konferencje, organizowane zarówno przez Forum Media Polska, jak i instytucje zewnętrzne).

Czytelnicy Transportu i Spedycji to osoby odpowiedzialne za inwestycje w przedsiębiorstwie. Co dwa miesiące dostarczamy im pakietu najświeższych informacji z rynku, zestawień, prezentacji, które pozwolą wybrać najlepsze narzędzie pracy.

W 2015 r. „Transport i Spedycja” wraca na rynek wydawniczy jako dwumiesięcznik, realnie odpowiadający na potrzeby branży transportowej i spedycyjnej.

Od 2015 r. każdy numer Magazynu to:

  • Sprawdzone rozwiązania pozwalające na bieżąco podejmować działania, które zapobiegną ewentualnym przestojom i zapewnią bezpieczeństwo oraz ciągłość funkcjonowania firmy;
  • Konkretne porady, jak zarządzać kierowcami oraz jak weryfikować skuteczność powierzonych im zadań;
  • Zagadnienia pomagające rzeczywiście i ciągle zarządzać operacjami transportowymi, tj. utrzymanie i konserwacja pojazdów, podstawowa księgowość, przydzielanie ładunków, sprawdzanie procedur;
  • Gotowe do wykorzystania wzory dokumentów wraz z przykładem wypełnionych pism.

Stale działy Magazynu:

- Temat numeru

- Odpowiedzialność i bezpieczeństwo

- Zarządzanie

- Dokumentacja w praktyce transportowej

- Flotowe technologie

- Optymalizacja kosztów

- Na salonie

- Wydarzenia

 

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-07-20
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-07-20
Lokalizacja: cała Polska
Dodano: 2018-07-18