Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

O nas

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.  jest wiodącym wydawcą czasopism specjalistycznych w Polsce, spółką-córką międzynarodowego holdingu Forum Media Group.

Wydajemy fachowe czasopisma z zakresu zarządzania produkcją, magazynowania, floty, logistyki i transportu, a także – administracji nieruchomościami oraz zamówień publicznych.

Nasze czasopisma tworzą „praktycy dla praktyków” – współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami, niezależnymi ekspertami – fachowcami z najlepszych polskich firm.
Organizujemy rocznie kilkanaście imprez branżowych – szkoleń i kongresów, w czasie których nasi klienci zdobywają wiedzę i umiejętności, podnoszą kwalifikacje oraz wymieniają doświadczenia.

Jesteśmy członkiem licznych stowarzyszeń i organizacji, m.in. Izby Wydawców Prasy, Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Nasze osiągnięcia oraz wiarygodność biznesową potwierdzają liczne wyróżnienia: m.in. tytuł Gazeli Biznesu, Godło programu Firma Przyjazna Klientowi, nagroda w konkursie Gepardy Biznesu, wreszcie – obecność na liście pięciuset najdynamiczniej rozwijających się firm Unii Europejskiej.

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: małopolskie
Dodano: 2018-04-25
Lokalizacja: łódzkie
Dodano: 2018-04-21
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Dodano: 2018-04-21