Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.


O nas

FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.  jest wiodącym wydawcą czasopism specjalistycznych w Polsce, spółką-córką międzynarodowego holdingu Forum Media Group.

Wydajemy fachowe czasopisma z zakresu zarządzania produkcją, magazynowania, floty, logistyki i transportu, a także – administracji nieruchomościami oraz zamówień publicznych.

Nasze czasopisma tworzą „praktycy dla praktyków” – współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami, niezależnymi ekspertami – fachowcami z najlepszych polskich firm.
Organizujemy rocznie kilkanaście imprez branżowych – szkoleń i kongresów, w czasie których nasi klienci zdobywają wiedzę i umiejętności, podnoszą kwalifikacje oraz wymieniają doświadczenia.

Jesteśmy członkiem licznych stowarzyszeń i organizacji, m.in. Izby Wydawców Prasy, Polskiej Izby Firm Szkoleniowych i Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Nasze osiągnięcia oraz wiarygodność biznesową potwierdzają liczne wyróżnienia: m.in. tytuł Gazeli Biznesu, Godło programu Firma Przyjazna Klientowi, nagroda w konkursie Gepardy Biznesu, wreszcie – obecność na liście pięciuset najdynamiczniej rozwijających się firm Unii Europejskiej.

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ


Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: pomorskie
Dodano: 2018-12-03
Lokalizacja: podlaskie
Dodano: 2018-12-03
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-12-03