Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Logistyka a Jakość

   

O piśmie | Harmonogram wydań | Regulamin Zamieszczania Reklam | Kontakt

 

LOGISTYKA A JAKOŚĆ - dwumiesięcznik menedżerów, którzy są świadomi roli logistyki w biznesie. Inspirujemy ich do poszukiwania innowacji, obnażamy stereotypy, które deprecjonują rolę logistyki w strukturze firmy i prezentujemy doświadczeń tych, którzy osiągnęli w tej branży najwięcej. Zawsze aktualnie, praktycznie i fachowo.

Czasopismo:

  • Gwarantuje dotarcie do 5000 osób decydujących o zarządzaniu łańcuchem dostaw w całej Polsce;
  • „Logistyka a Jakość” jest czasopismem branżowym, którego wydawca - Forum Media Polska - należy do ogólnokrajowej Izby Wydawców Prasy - inicjatora Kodeksu Wydawców;
  • Kilkunastoletnie letnie doświadczenie w tworzeniu pisma pozwoliło na kompleksowe traktowanie branży TSL zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej opartej na stałym kontakcie z czytelnikami - jesteśmy obecni na rynku wydawniczym od 2000 r.;
  • Współpracujemy z praktykami, specjalistami z wiodących polskich firm, dlatego wiemy jak pisać o problemach rynku logistycznego i ich rozwiązaniach
  • Cykl dwumiesięczny pozwala na rzetelne opracowanie aktualnych informacji o najważniejszych wydarzeniach branżowych a zróżnicowane kanały dystrybucji na dotarcie do wybranego grona odbiorców.

STAŁE DZIAŁY:

W BRANŻY – czyli co w branży piszczy. Najciekawsze nowości produktowe, zmiany organizacyjne, relacje inwestorskie zebrane z rynku i zaserwowane w postaci krótkich informacji.
 
ORGANIZUJEMY – „Logistyka a Jakość” to nie tylko czasopismo, to również wydarzenia o wysokiej wartości merytorycznej i praktycznej, które organizujemy lub współorganizujemy – zapowiemy je i zrelacjonujemy w tym dziale.
 
TEMAT NUMERU – inaczej „gwóźdź programu” każdego wydania. Szerokie spojrzenie z poziomu strategii na wybrane zagadnienie związane z zarządzaniem łańcuchem dostaw. Obszerna analiza konkretnego tematu bądź problemu przy wsparciu ekspertów rynkowych i naukowych.
 
OPTYMALIZACJE – słowo-klucz dzisiejszego biznesu. To dział, w którym poszukamy rozwiązań organizacyjnych i technologicznych, które pomogą ulepszyć, usprawnić i obniżyć koszty w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Dopytamy menedżerów logistyki jaki obszar i w jaki sposób udało im się znacząco zoptymalizować.
 
FINANSE – czy bardziej opłaca się w danym momencie zakup czy leasing sprzętu? Jak i gdzie ubezpieczyć flotę pojazdów? Jak taniej tankować, płacić za przejazdy na autostradach? Gdzie szukać funduszy na innowacyjne rozwiązania? 
 
INWESTYCJE – budują konkurencyjność całego przedsiębiorstwa na rynku. Inwestycje w obszarze logistyki: zakup wózków widłowych, floty ciężarowej, regałów magazynowych, budowa hali produkcyjnej bądź magazynowej to procesy skomplikowane i długoterminowe. Podpowiemy jak  i w co warto zainwestować. Pokażemy, jak zrobili to inni prezentując studia przypadków.
 
TRENDY – piszemy o aktualnych tendencjach i kierunkach zmian, bo naszym celem jest wybieganie w przyszłość i badanie, jakie czynniki będą rządzić logistyka za 5, 10, 20 lat. Dotyczy to zarówno poszczególnych obszaru rynku TSL, jak i rozwiązań organizacyjnych, technologicznych i technicznych z zakresu produkcji, dystrybucji i magazynowania.
 
JAKOŚĆ W LOGISTYCE – co buduje i co wpływa na jakość procesów logistycznych? W jaki sposób ocenić jakość zarządzania łańcuchem dostaw czy świadczonej usługi logistycznej? Jak ją podnosić? Jak przez jakość logistyki budować wizerunek przedsiębiorstwa? Z myślą o odpowiedzi na te pytania stworzyliśmy ten dział.
 
HR – praca menedżera łańcucha dostaw to pole nieustającego rozwijania kompetencji. To dział, w którym przeanalizujemy aktualne potrzeby rynku TSL w rozmowach z pracodawcami i pracownikami. Sprawdzimy również ofertę edukacyjną i szkoleniową. To również miejsce, w którym menedżerowie znajdą podpowiedzi, jak zarządzać zespołem pracowników.
 
 
WYDARZENIA – staramy się nie tylko organizować, ale również bywać. Jesteśmy patronem medialnym wielu targów, kongresów, konferencji i spotkań kierowanych do branży TSL i organizowanych przez firmy z branży – zarówno tych w kraju, jak i zagranicą. Tutaj o nich informujemy.
 

Sprawdź, o czym przeczytasz w bieżącym numerze

MAPA
PALET
MAPA
REGAŁÓW
MAPA OGUMIENIA
MAPA
NACZEP
POLECAMY NOWOŚCI WYDAWNICZE
KALENDARZ
Partner:

Pracuj w logistyce
Lokalizacja: zagranica
Dodano: 2018-02-20
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-02-19
Lokalizacja: mazowieckie
Dodano: 2018-02-19