Antresola nowej generacji od PROVOST Polska

„Szybciej, wyżej, mocniej” – olimpijskie motto idealnie pasuje do nowej antresoli oferowanej przez PROVOST Polska. Ekonomiczne, modułowe rozwiązanie o doskonałych parametrach technicznych, pozwala szybko podwoić, a nawet potroić powierzchnię na cele magazynowe lub produkcyjne.

2017-08-25 18:58:06

Dzięki zastosowaniu elementów wykonanych ze stali o wysokiej jakości rozstaw pomiędzy podporami może nawet sięgnąć do 10 m długości z nośnością do 850 kg/m2. Jest to oczywiście jedna z opcji konstrukcji, ponieważ zarówno wymiary, jak i nośność to parametry antresoli, które na potrzeby klienta mogą zostać przez PROVOST Polska zaprojektowane i wyprodukowane w fabryce w Starachowicach.


Wszystkie elementy techniczne nowej antresoli zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić montaż i skrócić jego czas oraz umożliwić – w razie konieczności – dalszą jej rozbudowę. Wszystkie słupy wykonywane są ze specjalną głowicą, która pozwala na budowę kolejnych modułów i tym samym powiększanie wymiarów pierwotnej inwestycji, jej powierzchni użytkowej. Cała konstrukcja antresoli z profili zimnogiętych posiada wiele regularnych otworów (perforacji), które pozwalają na dołożenie belek stropowych lub wykonanie zamiany (np. zwiększenia nośności antresoli z 300 kg/mkw. do 500 kg/mkw.). Nowa konstrukcja barierki balustrady prawie o 50% skraca czas jej montażu w porównaniu do klasycznych antresol i podestów. Kolejną innowację stanowi element łączący stalowe belki stropu o regulowanym kącie. Pozwala łatwo zmontować antresole o niestandardowym kształcie, co staje się szczególnie przydatne, kiedy projekt wymaga uwzględnienia przeszkód obecnych w hali.


Uzupełnieniem nowej antresoli jest szeroka gama akcesoriów o wyrafinowanym designie (m.in. schody, podłogi, bramy załadunkowe, furtki), rozszerzających obszar zastosowania rozwiązania.


Gwarancją jakości projektowania i produkcji antresol PROVOST Polska jest certyfikacja CE dla nowego produktu: CE EN 1090.

DOWIEDZ SIE WIĘCEJ O ANTRESOLACH

POBIERZ INFORMATOR


O producencie


PROVOST Polska czerpie z 50-letniego doświadczenia producenta regałów na rynku europejskim. W Starachowicach zlokalizowany jest jeden z pięciu zakładów produkcyjnych PROVOST w Europie, który specjalizuje się w produkcji regałów, wyposażenia warsztatowego, palet i kontenerów. Własne biuro projektowe, zespół doświadczonych doradców technicznych i zakład produkcyjny w Polsce dają PROVOST Polska możliwość szybkiej realizacji i najlepszej ceny projektów szytych na miarę dla klientów przy równoczesnej wysokiej jakości produktów.

Korzyści dla klientów firmy PROVOST Polska:

bezpośrednia produkcja w naszych fabrykach, zespół specjalistów oferujących doradztwo techniczne, bezpłatny projekt z wyceną, zespół techników handlowych gotowych na spotkanie na terenie każdego województwa.

Więcej o PROVOST Polska na: www.provost.pl

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: