Hellmann WLP z nowym oddziałem w Szczecinie

2 stycznia br. Hellmann Worldwide Logistics Polska otworzył nowy oddział w Szczecinie, rozszerzając swoją sieć o dystrybucję drobnicy drogowej w województwie zachodniopomorskim.

2020-02-05 09:37:23

Decyzja o otwarciu nowej lokalizacji na terenie województwa zachodniopomorskiego została podjęta celem dalszego rozwoju sieci drobnicowej Hellmanna. Nowy oddział w Szczecinie zajmuje się krajową i międzynarodową dystrybucją drobnicową.

Firma Hellmann Worldwide Logistics Polska na rynku Zachodniopomorskiem jest obecna od 2006 roku. Ze względu na duży potencjał rynku i rosnącą liczbę klientów drobnicowych Hellmanna w tym rejonie postanowiliśmy zrezygnować z usług dotychczasowego partnera i otworzyć nowy własny oddział poszerzając tym samym zakres świadczonych usług w tym rejonie- mówi Beata Kwolik, dyrektor operacyjny Hellmann Worldwide Logistics Polska.

Dotychczasowy oddział Hellmann Worldwide Logistics Polska w Szczecinie przy ul. Małopolskiej nadal świadczy usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu pełnych i częściowych ładunków jak również frachtu morskiego.

(Źródło: Hellmann Worldwide Logistics Polska)

ZNAJDŹ NAS: