POD NASZYM PATRONATEM: I Magazynowy Turniej Piłki Nożnej

23 czerwca br. pod naszym patronatem w Łękińsku k. Bełchatowa rozegrany został I Magazynowy Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięły drużyny z Kaufland, Jysk i IKEA.

2018-06-27 13:53:30

23 czerwca br. pod naszym patronatem w Łękińsku k. Bełchatowa rozegrany został  I Magazynowy Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięły drużyny z Kaufland, Jysk i IKEA. 

Redakcja dwumiesięcznika „Nowoczesny Magazyn” i portalu NM.pl  jest z niego szczególnie dumna. To dzięki zorganizowanym przez nas Profesjonalnym Warsztatom Magazynowym we wrześniu ubiegłego roku ekipy z IKEA, Jysk i Kaufland poznały się i polubiły na tyle, żeby samodzielnie zorganizować turniej. 


Kto sięgnął po puchary? Złoto dla Jysk, srebro dla drużyny Kaufland Wola II a brąz dla Kaufland Wola I. Tuz za podium – ponownie reprezentacja Kaufland – tym razem z centrum dystrybucyjnego z Bydgoszczy. Tuż za nią drużyna Jysk II, a pierwsze miejsce od końca zajmuje jedenastka z IKEA.


Takie mecze warto oglądać! Podobno kadrę narodową w piłce nożnej czekają spore zmiany, więc warto przyglądać się, jak potoczą się losy zwycięzców tego turnieju.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: