Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn


Firma PROVOST Polska zlokalizowana jest w Starachowicach ( woj. świętokrzyskie), w skład której wchodzi: zakład produkcyjny, biuro handlowe oraz projektowe, dział logistyki i spedycji oraz dział administracji i księgowości.

PROVOST POLSKA jest jednym z liderów w sprzedaży , projektowaniu oraz produkcyji modułowych systemów magazynowych ( antresole, regały, ściany systemowe) jak również elementów wyposażenia warsztatowego( stoły, wózki, pojemniki, szfaki BHP.) oraz produktów z zakresu pracy logistyki wewnętrznej ( wózki taczkowe,platformowe, przemysłowe.).

To, co Nas wyróżnia na tle naszych konkurentów, to fakt, iż zdecydowaliśmy się bezpośrednią sprzedaż bez żadnych pośredników.

Siła sprzedaży w Rękach Naszych Ekspertów!

Stawiamy na bliskość i szybką reaktywność!

Nasi doradcy techniczno - handlowi są liczącymi się ekspertami w dziedzinie analizy technicznej oferowanych produktów. Śledzą na bieżąco innowacje w branży i wdrążają je w swoje oferty z pożytkiem dla Naszych Klientów. Priorytetem naszych przedstawicieli jest doradztwo i znalezienie optymalnego rozwiązania. Nasi dorady techniczno- handlowi są gotowi na spotkanie w każdym mieście w kraju - Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź, Kielce, Gdańsk, Szczecin, Katowice. Jesteśmy wszędzie!

Nasze rozwiązania dostosowane są do składowania we wszystkich profesjonalnych sektorach działalności:
logistyka, przemysł, magazyny, warsztaty, ale także administracja ( szpitale, biura.)

Oprócz standardów produktów, możemy zaprojektować i wyprodukować indywidualne rozwiązania dla swoich Klientów, według zapotrzebowania. Rozwiązania, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania w zakresie składowania, transportu, zagospodarowania przestrzeni oraz ochronie stanowisk pracy.

Personel pracujący w naszym miejscowym Biurze Handlowym, posiada wiedzę i kompetencję, aby udzielić Państwu porady oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z naszymi sześcioma gamami produktów:

SKŁADOWANIE: ładunków lekkich, średniociężkich i ciężkich ( regały warsztatowe, regały wspornikowe)
ZAGOSPODAROWANIE: przestrzeni ( pomieszczenia magazynowe, platformy biurowe, antresole, ścianki działowe biurowe i przemysłowe.)
ORGANIZACJA: pojemniki i stojaki (skrzynki i pojemniki plastikowe, kosze druciane .)
TRANSPORT WEWNĘTRZNY: wózki ręczne, taczkowe, platformowe , odzieżowe .
BEZPIECZEŃSTWO: przechowywanie niebezpiecznych produktów i / lub chemicznych, sortowanie odpadów ( pojemniki)
WYPOSAŻENIE: profesjonalne meble warsztatowe, biurowe i sklepowe, szatnie szafki BHP

Zadowolenie klienta:

Dokładamy wszelkich starań, aby stały kontakt z Nami, pozwolił na wyjaśnianie wszelkich wątpliwości. Nasi doradcy techniczno- handlowi oraz biuro handlowe to profesjonalny zespół służący swoją wiedzą, doświadczeniem oraz życzliwą pomocą. Odpowiedni i profesjonalny kontakt z Klientem zaliczamy do priorytetów leżących u podstaw naszej działalności i jej sukcesu.

Masz pytania? Potrzebujesz darmowej porady lub wyceny?: Skontaktuj się z Nami: kontakt@provost.pl

Montaż:

Provost Polska towarzyszy przy realizacji twojego projektu od A do Z. Nasz serwis montażowy dotrze do każdego zakątka Polski, aby móc zainstalować zamówioną konstrukcje. Montaż odbywa się zgodnie z wszelkimi normami oraz zasadami sztuki instalatorskiej. Ustalmy termin przybycia na miejsce instalacji, aby szybko i sprawnie dokonać montażu zamówionego produktu. Pozostawiamy na miejscu pracy czystość i porządek.

Kontrola jakości:

Kontrole jakości są wykonywane w sposób ciągły w całym procesie produkcyjnym , w celu zapewnienia nieskazitelnej jakości naszym produktom.

Nasz personel jest stale szkolony, aby zagwarantować optymalną jakość i termin produkcji.

Ponadto POLSKA PROVOST ma normatywne podejście do swoich realizacji i zawsze gwarantuje swoim Klientom najwyższą jakość produktów oraz ich bezpieczeństwo.

Szybka dostawa:

Dział produkcyjny wytwarza większość asortymentu na miejscu, dzięki czemu zamówienia w szybkim czasie są wysyłane z naszych magazynów i dostarczane do Klientów w całym kraju.

Indywidualne wsparcie oraz aktywne partnerstwo:

Nasz zespół doradców techniczno - handlowych jest zawsze blisko swoich Klientów ! Zawsze w gotowości do umówienia się na spotkanie i dokonania pomiarów oraz bezpłatnej wyceny! Dbamy również o posprzedażową relacje z Naszymi Klientami.

Zakupy on - line :

Nasz internetowy sklep e-shop, oferuje swoim Klientom możliwość zakupów przez Internet oraz gwarantuje bezpieczną płatność.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.provost.pl

DANE PODSTAWOWE

Nazwa:

PROVOST Polska

Adres:

ul. 1-go Maja 10
27-200 Starachowice

Branża:

Przetwórstwo stali

Telefon:

41 275 65 12

www:

www.provost.pl

Zobacz kolejną firmę