Zaprenumeruj nasze czasopisma: Nowoczesny Magazyn i Logistyka a Jakość
ORGANIZUJEMY:


Nowoczesny Magazyn


Dexion Polska jest częścią międzynarodowej grupy Constructor Group z siedzibą w Oslo, z rocznymi obrotami sięgającymi 240 milionów Euro. Dzięki dużemu potencjałowi produkcyjnemu i finansowemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim projektom, a nasi klienci mają gwarancję, że na czas i bez problemów wywiążemy się z zawartych umów. Skoncentrowanie się na innowacyjności, jakości i ekonomicznych rozwiązaniach, umożliwiło nam osiągnięcie pozycji lidera rynku w naszym segmencie. Nieustanie pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów i usług w celu utrzymania pozycji prekursora nowoczesnych rozwiązań, które zawsze dostosowujemy do potrzeb i wymagań klientów. Jakość naszych produktów jest potwierdzona posiadanymi przez nasze fabryki licznymi certyfikatami przyznanymi przez niezależne instytucje.

Poza możliwościami produkcyjnymi i globalnym potencjałem ekonomicznym, dla naszych klientów najważniejsze jest wsparcie, jakiego możemy im udzielić na lokalnym rynku i doświadczenie naszego własnego zespołu handlowo-technicznego. Wszystkie te elementy macie Państwo do dyspozycji współpracując z naszą spółką. Najwyższą jakość usług jesteśmy w stanie zapewnić dzięki temu, że:

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 1992 roku. Od tego czasu obsłużyliśmy tysiące różnych firm, a zdobyte dzięki temu doświadczenie jest naszym największym atutem;
Kapitał zakładowy naszej spółki wynosi aż 6.400.000 PLN. Daje to naszym Klientom gwarancję bezpieczeństwa przy zawieraniu z nami umów o znacznej wartości. Nasze ubezpieczenie OC, którym objęte są również nasze ekipy montażowe, spełnia wymogi nawet największych projektów, które takiego ubezpieczenia wymagają.
Będąc częścią grupy Constructor, posiadającej 4 europejskie fabryki, mamy pełną swobodę w wyborze wyrobów, które najlepiej spełniają wymagania naszych klientów. Nasze fabryki wykorzystują wyłącznie najwyższej jakości stal pochodzącą od Zachodnio-Europejskich producentów. Daje nam to poczucie bezpieczeństwa, a naszym klientom gwarancję najwyższej jakości naszych wyrobów, potwierdzoną również posiadanymi certyfikatami ISO.
Rynek polski obsługujemy z naszej centrali w Warszawie oraz poprzez sieć własnych przedstawicieli handlowych i firm dystrybucyjnych z nami współpracujących.
Posiadamy własne biuro projektowe, które we współpracy z centralnym biurem projektowym koncernu, jest w stanie szybko i profesjonalnie przygotować najbardziej skomplikowane projekty.
Montaż naszych instalacji wykonują wyłącznie sprawdzone i licencjonowane przez nas ekipy montażowe. Serwis naszych regałów wykonują nasi wykwalifikowani pracowni lub wyspecjalizowane, przeszkolone firmy.
Nasza oferta jest zawsze kompleksowa i gwarantuje:

- Doradztwo i projekt według standardów FEM
- Produkcję, dostawę, montaż i przekazanie do użytkowania
- Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- Gwarancję produkcji części zamiennych w okresie co najmniej 10 lat.

Posiadamy najszerszą gamę produktów i usług dostępnych w naszym segmencie rynku i zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązania składowania i archiwizacji dla naszych klientów. Cokolwiek potrzebujesz składować, specjaliści z Dexion Polska dobiorą odpowiedni system dla Twoich towarów i magazynu, który może zawierać zarówno standardowe regały paletowe czy półkowe jak i systemy pół-automatyczne czy też w pełni zautomatyzowane oraz szeroką gamę akcesoriów dla wszystkich oferowanych produktów.

Nasza oferta produktowa zawiera:

Nasza oferta obejmuję pełną paletę usług i produktów, zapewniając kompleksową obsługę wszystkich etapów inwestycji naszych Klientów.

Oferujemy:

Propozycja rozwiązania:

. Systemy i własne produkty
. Kompleksowe oferty i wyceny

Po Sprzedaży:

. Usługi przeglądów eksperckich
. Szkolenia personelu
. Serwis i konserwację
. Dostęp do części zamiennych

DANE PODSTAWOWE

Nazwa:

Dexion Polska Sp. z o.o.

Adres:

ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa

Telefon:

+48 (22) 295 08 00

Fax:

+48 (22) 295 08 10

E-mail:

biuro@dexionpolska.pl

www:

www.dexionpolska.plGALERIA
Zobacz kolejną firmę