Ideal Idea City Park z kolejnym nowym najemcą

W ramach kończącego się procesu komercjalizacji I etapu budowy kompleksu magazynowo-biurowego Ideal Idea City Park na granicy Warszawy i Raszyna inwestor obiektu zawarł umowę najmu z firmą EG Electronics.

2020-02-07 11:46:24

EG Electronics jest kolejną firmą, która wybrała City Park na miejsce swojego intensywnego rozwoju w Polsce. Nowy szedzki klient otrzymał zupełnie inną filozofię działania.

Mogliśmy więc zaoferować w tym projekcie adaptacyjnym okna nawet większe niż wynikałoby to z regulacji prawnych. Doświetlenie miejsc pracy jest dzięki temu znakomite i daje ogromną elastyczność w przyszłości, gdyby zaszła potrzeba zapewnienia światła naturalnego również w sąsiednim module - komentuje prezes Ideal Idea Formad Jędrzej Dużyński:

W celu spełnienia wszystkich wymagań EG Electronics pod sufitem hali magazynowo-produkcyjnej zbudowano specjalną szynę z czterema hubami. Przestrzeń najmu jest zaprojektowana bardzo elastycznie, aby mogła podlegać stałym rekonfiguracjom i zmianom układów funkcjonalnych na życzenie szwedzkiego partnera.

W związku z najnowszą inwestycją spółka Ideal Idea Formad uruchomiła nową firmową witrynę internetową.

(Źródło: Ideal Idea Formad)

ZNAJDŹ NAS: