JASTAR wprowadza się do parku PROLOGIS w Warszawie

Firma JASTAR wynajęła 3 000 mkw. powierzchni magazynowej w parku PROLOGIS w Warszawie. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjowaniu warunków umowy firmie doradzali eksperci z agencji doradczej M4 REAL ESTATE.

2019-09-27 08:52:04

Inwestycja, w której firma PRO-Logis wynajęła powierzchnię to centrum logistyczne oferujące najwyższej jakości przestrzenie magazynowe i biurowe. Kompleks jest tak położony, że umożliwia dystrybucję towarów klientowi w samej stolicy, całej aglomeracji i poza nią.

Wymagania firmy logistycznej względem powierzchni magazynowych są tak naprawdę pochodną oczekiwań obsługiwanych przez naszych klientów i wynikają przede wszystkim ze specyfiki branży samego towaru jak i kanału sprzedaży. W podpisaniu umowy najmu wspierała nas firma M4 REAL ESTATE - której profesjonalizm i szybkość pracy doceniamy - komentuje Jan Bartold z PRO-Logis.

Firma PRO-Logis działa na warszawskim Żeraniu, jako firma logistyczna, nawiązuje długofalowe i owocne partnerstwa. Tworzy indywidualne pakiety usług logistycznych oraz magazynowych. Dzięki zachowaniu światowych standardów oraz zupełnie klarownego łańcucha dostaw, firma jest absolutnym pionierem usług logistycznych. 

Nasz klient firma PRO-Logis poszukiwała nowoczesnego parku magazynowego położonego blisko Warszawy. W procesie wyboru odpowiedniego miejsca, szczególną uwagę przywiązywaliśmy do dogodnych możliwości manewrowania i parkowania przy parku, jak i samej lokalizacji. Cieszę się, że udało się nam zaspokoić wszelkie potrzeby logistyczne naszego klienta - komentuje Monika Duda, partner, head of Industrial and Logistics Agency CEE, M4 REAL ESTATE.

(Źródło: M4 REAL ESTATE)

ZNAJDŹ NAS: