Spedimex pozostaje najemcą całego budynku nr 2 w Logicor Łódź I

Logicor podpisał z firmą Spedimex umowę przedłużenia najmu 20 000 mkw powierzchni magazynowej i biurowej w swoim parku logistycznym Logicor Łódź I, znajdującym się na terenie miasta Łódź.

2019-05-10 15:03:54

Spedimex jest polskim operatorem logistycznym, dostarczającym rozwiązania do zarządzania łańcuchem dostaw. Spółka przedłużyła umowę najmu całego budynku nr 2 w parku logistycznym Logicor Łódź I o łącznej powierzchni magazynowo – biurowej wynoszącej 20 000 mkw. Spedimex, który od 2008 roku zajmuje budynek 2, obsługuje tam jedną z największych polskich sieci sklepów z odzieżą dziecięcą.

Świetna lokalizacja magazynu Logicor Łódź I w centrum Polski, jak również infrastruktura oraz funkcjonalność oferowanych rozwiązań mają kluczowe znaczenie dla prowadzonej przez nas działalności. Dlatego też podjęliśmy decyzję o przedłużeniu umowy najmu i dalszej współpracy z firmą Logicor - powiedział Marcin Bąk, prezes Spedimex.

Logicor Łódź I to nowoczesny park logistyczny z doskonałą lokalizacją w obrębie miasta Łódź - zaledwie 6 km od centrum miasta, w przemysłowej dzielnicy Widzew. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość ważnych szlaków komunikacyjnych - 20 km od autostrady A2 oraz 30 km od autostrady A1. Ponadto, park jest świetnie skomunikowany z centralną częścią miasta, dzięki bliskości przystanków autobusowych komunikacji publicznej. Dodatkowym plusem jest bliskość lotniska w Łodzi, zaledwie 12 km od obiektu.

Bardzo się cieszymy, że Spedimex, który jest naszym długoletnim klientem, zdecydował się na przedłużenie umowy najmu w Logicor Łódź I. Jest to dla nas najlepszy dowód na to, że zarówno znakomita lokalizacja parku, jak i poziom świadczonych przez Logicor usług są dobrze oceniane przez naszych partnerów - powiedziała Anna Mazepa, senior asset manager w Logicor.

(Źródło: Logicor)

ZNAJDŹ NAS: