DB Schenker otwiera w Poznaniu magazyn do obsługi klienta automotive

Firma DB Schenker wynajęła ok. 8500 mkw powierzchni logistycznej w parku magazynowym Panattoni Park Poznań VIII. Operatora w transakcji reprezentowała firma doradcza Savills.

2019-05-09 10:41:21

Firma Panattoni była w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszego klienta zapewniając bardzo dobrą lokalizację, powierzchnię na ekspansję oraz atrakcyjne warunki najmu. Jest to nowy obiekt, który dawał możliwość zaadoptowania go pod wymogi firmy DB Schenker - mówi Kamil Szymański, dyrektor w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych Savills.

Najemca rozpoczął działalność w nowym obiekcie w kwietniu 2019 r. Na wynajętej powierzchni świadczy usługi logistyki kontraktowej, m.in. dla jednego ze swoich klientów z branży motoryzacyjnej.

To kolejna lokalizacja magazynowa otwierana przez DB Schenker w ostatnim czasie. Mamy duże doświadczenie w obsłudze logistycznej firm z branży automotive after market, ale też prowadzimy wiele projektów dla firm z innych branż, np. chemicznej czy spożywczej - mówi Dariusz Doroś, VP Contract Logistics Northeast Europe DB Schenker.

(Źródło: Savills)

ZNAJDŹ NAS: