Omnipack wynajmuje pod Warszawą od SEGRO

Omnipack, przedsiębiorstwo zajmujące się logistyką, magazynowaniem i realizacją zamówień dla branży e-commerce, wynajęła 2500 mkw. w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Wynegocjować warunki najmu pomogli eksperci z JLL.

2019-01-17 13:06:20

Fakt, iż klient w tak krótkim czasie decyduje się na rozwój w kolejnym parku SEGRO pokazuje, iż jesteśmy godnym zaufania partnerem, a jakość oferowanych przez nas powierzchni magazynowych oraz obsługa parków logistycznych znajdują się na najwyższym poziomie. W parku w Nadarzynie mamy aktualnie wolne tylko 2 400 mkw., jednakże posiadamy na jego terenie także duży potencjał deweloperski pod nowe, szyte na miarę projekty – dodaje Waldemar Witczak, dyrektor regionalny SEGRO.

Z naszego punktu widzenia kluczowa była lokalizacja, która umożliwia nam dalszy wzrost oraz ekspansję, również międzynarodową – mówi Rafał Szcześniewski, COO & Founder Omnipack. W ciągu ostatniego roku pozyskaliśmy wielu nowych klientów z Polski i zagranicy, a kilkadziesiąt potencjalnych jest na etapie negocjacji. Dlatego nie zatrzymujemy się – już prowadzimy rozmowy dotyczące kolejnych dwóch lokalizacji dodaje Rafał Szcześniewski.

Nasz klient poszukiwał świetnie zlokalizowanego i skomunikowanego z Warszawą obiektu, który będzie również przystosowany do potrzeb firm działających w bardzo dynamicznej branży handlu internetowego. Wszystkie te potrzeby spełnił SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Będzie to jednocześnie druga w ciągu kilkunastu miesięcy decyzja inwestycyjna Omnipack na terenie aglomeracji warszawskiej. W ubiegłym roku firma wynajęła powierzchnię magazynową w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów – komentuje Norbert Kowalski, konsultant w Dziale Powierzchni Magazynowo – Przemysłowych, JLL.

(Źródło: SEGRO, JLL)

ZNAJDŹ NAS: