Dodatkowa powierzchnia w MLP Teresin dla PartnersPol Group

Firma powiększyła zamówienie o 7,5 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. Finalnie PartnersPol Group wykorzysta w parku z łącznie blisko 30 tys. m2. W transakcji pośredniczyła firma AXI IMMO.

2019-01-17 11:00:32

PartnersPol Group domówiła 7,5 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Teresin. Z tego około 7 tys. m2 przeznaczone będzie na cele magazynowe, a pozostałe 500 m2 na cele socjalne i biurowe. Tym samym firma logistyczna rozszerzyła zamówienie i w efekcie będzie korzystała w  tym parku z łącznie blisko 30 tys. m2 powierzchni. W transakcji doradzała najemcy firma AXI IMMO. 

Park logistyczny jest świetnie zlokalizowany w centralnej Polsce oraz w pobliżu kluczowej dla wielu przedsiębiorstw aglomeracji warszawskiej. Posiada jednocześnie wciąż duży potencjał do rozbudowy, dzięki czemu możemy odpowiadać na potrzeby naszych klientów - powiedziała Agnieszka Góźdź, Dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group S.A.

Cieszy nas, że firma ParnersPol dynamicznie się rozwija, czego efektem jest zwiększone zapotrzebowania na powierzchnię magazynowo-logistyczną. Projekt MLP Teresin do doskonałe rozwiązania dla naszego klienta, który dzięki dostępności powierzchni od zaraz, w krótkim czasie mógł powiększyć się w ramach tej sami inwestycji – dodaje Hubert Wojtera, Senior Industrial & Logsitic Consultant w AXI IMMO.  

MLP Teresin jest nowoczesnym centrum, docelowo składał się będzie z 6 hal magazynowych o powierzchni 140 tys. m2. Park powstaje na terenie 37 hektarów. MLP Teresin zlokalizowany jest w Gnatowicach Starych w gminie Kampinos, 45 km na zachód od centrum Warszawy, w pobliżu drogi nr 92 łączącej Warszawę z Poznaniem oraz 20 km od autostrady A2 i węzła Wiskitki. 

(Źródło: MLP Group)

ZNAJDŹ NAS: