ENTRUST SIGMA – suma najlepszych rozwiązań

Na rynku drukarek kart pojawiła się nowa, wyjątkowa seria urządzeń firmy Entrust: trzy modele drukarek sygnowanych nazwą SIGMA – DS1, DS2 oraz DS3.

2021-03-12 10:53:00

Oprócz nowoczesnego wyglądu wzbogaconego o zmiennokolorowe paski LED, seria SIGMA oferuje wyjątkową łatwość obsługi oraz niespotykany dotąd poziom zabezpieczeń. Producent zadbał zarówno o bezpieczeństwo cyfrowych danych przesyłanych do drukarki, jak i o zabezpieczenia umieszczone bezpośrednio na zadrukowanej karcie. Dane przesyłane do urządzenia są szyfrowane oraz usuwane z wbudowanej pamięci od razu po wykonaniu wydruku. Opcjonalne zamki mogą stanowić dodatkowe fizyczne zabezpieczenie przed ingerencją nieautoryzowanego użytkownika.

Oprócz kolorowego druku jednostronnego (w modelu DS1) oraz druku dwustronnego (w modelu DS2 i DS3) urządzenia umożliwiają pokrycie kart warstwą laminatu zawierającą dodatkową ochronę w postaci hologramu. Modułowa konstrukcja pozwala rozszerzyć funkcjonalność o dodatkowe zabezpieczenie w postaci odciskanej na laminacie pieczęci, którą wybrać można z puli gotowych wzorców bądź też zlecić wykonanie unikatowej, niepowtarzalnej sygnatury.

By maksymalnie uprościć obsługę urządzeń, zostały one wyposażone w wyświetlacz LCD zdolny do wyświetlania kodów QR, które po zeskanowaniu przeniosą użytkownika do nagrań instruktażowych pomagających wykonać niezbędne czynności. Jest to jeden z wielu elementów składających się na zamysł przyświecający serii SIGMA – drukarek przyjaznych użytkownikowi.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Entrust jest firma Koncept-L S.A. Szczegóły na: www.koncept-L.pl.

(Źrodło: Koncept-L)

ZNAJDŹ NAS: