Koncept-L nowym dystrybutorem produktów marki SATO

Firma SATO Europe GmbH zyskała nowego dystrybutora na rynku polskim. Wraz z wejściem w życie umowy dystrybucyjnej, oferta drukarek etykiet w firmie Koncept-L poszerzyła się o produkty oznaczone logiem SATO

2020-10-22 09:28:51

W głównej mierze jest to szereg drukarek przemysłowych, biurkowych oraz mobilnych, pokrywający zapotrzebowanie wszystkich sektorów przemysłu, od małych biznesów po przemysł wielkoprodukcyjny. Wraz z podpisaniem umowy, Koncept-L stanie się również oficjalnym serwisem produktów SATO.

W ofercie japońskiego producenta znaleźć można zarówno drukarki etykiet, materiały eksploatacyjne, jak i urządzenia do etykietowania ręcznego, i to właśnie od tego ostatniego w 1964 roku firma rozpoczęła działalność na rynku systemów identyfikacji. SATO od początku działalności słynęło z wdrażania innowacyjnych rozwiązań, stopniowo poszerzając zakres działalności, żeby finalnie stać się jednym z czołowych producentów drukarek etykiet. Wysoka jakość produktów sprawiła, że SATO objęło zasięgiem rynek globalny.

Koncept-L w swojej ofercie ma między innymi szeroką gamę czytników kodów kreskowych, terminali danych oraz drukarek etykiet wielu renomowanych producentów – w tym od września 2020 roku, również marki SATO.

(Źródło: Koncept-L)

ZNAJDŹ NAS: