Canpol wybiera Consafe Logistics

W ramach szerszego planu inwestycyjnego, który ma zapewnić firmie utrzymanie pozycji lidera zarówno w kanałach tradycyjnych jak i nowoczesnych, właściciel marek Canpol Babies i Lovi zdecydował się na zakup najnowszej wersji systemu Astro WMS®.

2020-09-28 09:35:49

Wyboru systemu dokonaliśmy bardzo rozważnie, nie żałując czasu na rozmowy, wizyty referencyjne i analizy – mówi Marek Woźnica, dyrektor magazynu odpowiedzialny za inwestycję. Ostatecznie to Astro WMS najlepiej spełnił nasze dzisiejsze oczekiwanie a co więcej, strategia produktowa Consafe wpisuje się w naszą wizję logistyki magazynowej w przyszłościdodaje.

Jednym z wymagań postawionych dostawcom było dostarczenie ustandaryzowanego rozwiązania, które oparte jest o najlepsze praktyki rynkowe i nie wymaga zaawansowanego programowania „pod klienta”. Krzysztof Kalisz, który po stronie Consafe odpowiadał za dobór odpowiedniego rozwiązania, opowiada jakie korzyści płyną z takiego podejścia: Szeroki standard konfiguracyjny Astro WMS® pozwala najpierw na bezproblemowe wdrożenie, a w przyszłości na szybką aktualizację do nowej wersji tak aby system się nie starzał. Chcemy, aby o ewentualnym „szyciu” pod klienta decydowały warte utrzymania elementy przewagi konkurencyjnej a nie np. przyzwyczajenia pracowników. Oczywiście mocno wspieramy klienta w całym procesie zarządzania zmianą, jaką niewątpliwie jest ustandaryzowanie procesów w nowym systemie.

W najbliższych tygodniach rozpocznie się analiza przedwdrożeniowa a ruchomienie produkcyjne systemu planowane jest na drugi kwartał 2021.

(Źródło: Consafe Logistics)

ZNAJDŹ NAS: