Drukarka kart do zastosowań średnio i wysokonakładowych

ZXP7 marki Zebra to niezwykle wydajna i funkcjonalna drukarka kart do zastosowań średnio i wysokonakładowych. Urządzenie, w zależności od wybranej konfiguracji, gwarantuje szybki jednostronny lub dwustronny wysokiej jakości zadruk kart.

2020-04-16 19:22:59

Obsługa drukarki jest bardzo intuicyjna, a to za sprawą czytelnego wyświetlacza, oznaczeń kolorystycznych prowadnic oraz prostej konstrukcji. Natomiast innowacyjna, modułowa budowa urządzenia umożliwia elastyczne i indywidualne dopasowanie funkcjonalności sprzętu, co z kolei optymalizuje koszty.

ZXP7 przy zachowaniu druku jakości fotograficznej osiąga imponującą szybkość zadruku kart od 200 szt. na godzinę (przy obustronnym, w pełnym kolorze YMCKO druku) do 1375 szt. na godzinę (przy jednostronnym, monochromatycznym druku). Dodatkowo urządzenie posiada liczne opcje kodowania i interfejsów (w tym kodowanie UHF i łączność bezprzewodową 802.11b/g), dzięki którym użytkownik może z łatwością uzyskać najwyżej jakości karty dostępowe.

Nowoczesne oprogramowanie oraz usługi Zebra Technologies zapewniają niezawodne rozwiązanie - zarówno w kwestii bezpieczeństwa, jak i trwałości użytkowania urządzenia.

Firma Koncept-L jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Zebra Technologies. Więcej informacji na stronie www.koncept-l.pl

(Źródło: Koncept-L)

ZNAJDŹ NAS: