Nowa seria terminali z czytnikiem RFID

W sektorze magazynowania coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie systemów RFID, aby zwiększyć wydajność pracowników, szybkość realizacji zamówień oraz dokładność wykonywanych zadań. Nowa seria terminali MC3330R z czytnikiem RFID marki Zebra charakteryzuje się najwyższymi standardami jakości oraz niezawodności.

2020-04-16 19:06:11

Urządzenie dostosowane jest do pracy w niesprzyjających warunkach, a to za sprawą wytrzymałej konstrukcji o szczelności IP54. Wykonany ze szkła Corning Gorilla ekran dotykowy zapewnia odporność na upadki nawet z 1,5 m.

Terminal danych dzięki trybowi „licznika Geigera Müllera” z dużą dokładnością wskaże Twoim pracownikom lokalizację dowolnego produktu, co znacznie skróci czas realizacji zamówienia.

Ręczny czytnik RFID Zebra MC3330R umożliwia odczyt nawet 900 tagów na sekundę, co w praktyce może znacznie skrócić inwentaryzację.

Wymienna bateria litowo-jonowa 5200 mAh PowerPrecision+, w którą wyposażony jest czytnik MC3330R, zapewnia każdemu pracownikowi niezawodne zasilanie podczas każdej zmiany. Praktyczny wskaźnik LED powiadamia użytkownika o konieczności wymiany baterii.

Komputer został wyposażony w 64-bitowy procesor Qualcomm 8056 1,8 Ghz oraz 4 GB pamięci RAM przy wsparciu systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat, dzięki czemu praca z nim jest wydajna i niezwykle intuicyjna.

Terminal danych MC3330R skróci czas wykonywania zadań oraz zminimalizuje ryzyko błędów w Twojej firmie.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Zebra Technologies jest firma Koncept-L S.A. Szczegóły na: www.koncept-L.pl.

(Źródło: Koncept-L)

ZNAJDŹ NAS: