Postaw na etykiety RFID w Twoim przedsiębiorstwie.

Drukarki etykiet to urządzenia, które znajdują zastosowanie w wielu sektorach – od wysyłek kurierskich, magazynowania, inwentaryzacji, znakowania towarów, dokumentacji, aż po szeroko pojęty handel. Firmy poszukujące innowacyjnych rozwiązań do druku etykiet coraz częściej interesują się technologią anten radiowych RFID UHF, która znacznie przyspiesza i optymalizuje pracę.

2020-03-12 10:12:52

Zebra Technologies oferuje mobilne drukarki etykiet, które mimo kompaktowych rozmiarów, zaskakują swoją funkcjonalnością i wytrzymałością. Modele ZQ630 i ZQ520 z funkcją drukowania oraz kodowania etykiet RFID są wyposażone w głowicę o rozdzielczości 203 dpi, która pozwala uzyskać zadowalającą jakość wygenerowanych etykiet i paragonów. Wspomniane urządzenia oparte są na autorskim systemie operacyjnym Link-OS, który jest kompatybilny z takimi systemami jak Windows, IOS oraz Android.  Obsługa standardu Wi-Fi 802.11ac i najnowszych oferowanych przez ten standard protokołów zabezpieczeń, zapewnia bezpieczeństwo, a interfejs Bluetooth 4.1. Classic oraz Bluetooth Low Energy umożliwi Twoim pracownikom niezwykle szybką i nieprzerwaną łączność z komputerem.

Model ZQ630 posiada kolorowy wyświetlacz, który zapewnia prostą konfigurację oraz intuicyjną obsługę. Urządzenie dzięki wysokiej wydajności doskonale sprawdzi się w przestrzeni magazynowej lub w handlu detalicznym. Natomiast model ZQ520 ze względu na swoją wytrzymałość i niezawodność z powodzeniem zda egzamin w trudnych warunkach w terenie.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Zebra jest firma Koncept-L.

Szczegóły oferty na: www.koncept-l.pl.

(Źródło: Zebra)

 

 

 

 

 

 

  

ZNAJDŹ NAS: