What a wonderful (Android) World… Koncept-L oferuje urządzenia z certyfikatem Android Enterprise Recommended

Koncept-L rekomenduje urządzenia, które zyskały autoryzację Android Enterprise Recommended, a wśród nich terminale danych: CipherLab RS51, CipherLab, RK25, Zebra seria TC, M3Mobile SM15X, M3Mobile SM15N, Honeywell: EDA51, CT40, CT60, CN80, CK65.

2019-10-23 10:58:32

Co to oznacza w praktyce? Jakie są inne urządzenia certyfikowane przez Google?

Systemy operacyjne z rodziny Android ze względu na elastyczność, łatwą dostępność aplikacji i przystępność programistyczną wywarły bardzo duży wpływ na sposób w jaki pracownicy wykonują swoje codzienne zadania. Liczba wdrożonych rozwiązań działających w oparciu o tę platformę wzrasta w bardzo szybkim tempie, a w odpowiedzi na rosnącą jej popularność, Google postanowiło opracować program rekomendujący urządzenia wysokiej jakości - Android Enterprise Recommended. Certyfikowane urządzenia muszą spełniać zestaw podwyższonych wymagań ważnych dla biznesu zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak również innowacyjnych funkcji zarządzania. Zamysłem przyświecającym firmie Google, podczas pracy nad certyfikatem AER, było dostarczenie użytkownikom pewności co do poziomu jakości oferowanego przez urządzenia nim opatrzone.

Android Enterprise Recommended ułatwia przedsiębiortswom wybór i wdrożenie urządzeń z Androidem oraz odpowiednich usług i zarządzanie nimi. Dzięki temu programowi można mieć pewność, że taki sprzęt i usługi spełniają wysokie wymagania związane z wykorzystywaniem ich w firmie, co potwierdza zatwierdzenie ich przez Google. Certyfikat daje pewność wyboru urządzenia wysokiej jakości - urządzenia, które sprosta każdemu zadaniu powierzonemu mu przez Twoją firmę.

AER daje także gwarancję bezproblemowego wdrożenia rozwiązania, a w konsekwencji obniżenia kosztów pomocy technicznej oraz ułatwienia obsługi urządzeń.

Program Android Enterprise Recommended zapewnia regularne aktualizacje zabezpieczeń w ciągu trzech miesięcy od ich udostępnienia. Dostawcy usług Android Enterprise Recommended zawsze mają dostęp do najnowszych funkcji Androida i są przeszkoleni w ich zakresie.

Wzmocnione urządzenia dostępne w programie Android Enterprise Recommended są zaprojektowane do działania w wymagających warunkach – są między innymi odporne na upadki, uderzenia, działanie wody i ekspozycję na pył.

Usługi EMM oparte na Android Enterprise Recommended oferują zaawansowany zestaw funkcji zarządzania, które sprawdzą się w wielu zastosowaniach: od wdrożeń na urządzeniach pracowników po wdrożenia na poziomie całej firmy. Obsługą techniczną usług EMM zajmują się przeszkoleni specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie niezbędne do implementacji nowoczesnych metod zarządzania urządzeniami i aplikacjami na Androida.

Więcej na: www.koncept-l.pl

ZNAJDŹ NAS: