Koncept-L i Cambium Networks nawiązały współpracę

Firma Koncept-L nie tylko wprowadziła do swojego portfolio produktowego, ale także uzyskała status autoryzowanego dystrybutora rozwiązań amerykańskiej firmy Cambium Networks.

2019-10-01 13:45:58

Głównym polem działalności firmy jest produkcja i dystrybucja urządzeń zaprojektowanych do budowy sieci bezprzewodowych, a więc: routerów, modemów, punktów dostępowych i anten. Ponadto, producent zapewnia wsparcie techniczne dla wspomnianych typów urządzeń. Dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości punktów dostępowych zarządzanych przez oprogramowanie oparte na chmurze, produkty Cambium Networks umożliwiają wielu różnym przedsiębiorstwom zbudowanie i użytkowanie wydajnej, bezpiecznej sieci komunikacji bezprzewodowej. Rozwiązania Producenta wykorzystują najnowsze technologie, by dostarczyć na rynek moduły najwyższej jakości. Urządzenia zapewniają wysoką przepustowość w miejscach o wysokim natężeniu sygnałów radiowych. Ich zdolność do kształtowania i ukierunkowania wiązki sygnału pozwala izolować sygnał z szumu otoczenia, by zredukować zakłócenia i zmaksymalizować przepustowość. Ponadto, produkty Cambium przeszukują dostępne pasma przesyłania, rozdzielając je pomiędzy tysiące użytkowników. Bezobsługowa, automatyczna konfiguracja zwiększa szybkość i dokładność montażu punktów dostępowych. Portfolio firmy jest sukcesywnie rozwijane. 

W Stanach Zjednoczonych mieszczą się ośrodki badawczo-rozwojowe firmy, a filie w Ashburton w Anglii oraz w Bangalore w Indiach. Cambium Networks sprzedaje za pośrednictwem szeregu zaufanych dystrybutorów globalnych, docierając do Europy między innymi poprzez Koncept-L. Ponadto, amerykański Producent silnie wspiera zorganizowaną przez Komisję Europejską inicjatywę WiFi4EU. 

Polskim dytrybutorem urządzeń sieciowych od Cambium Networks jest Koncept-L Spółka Akcyjna. Więcej na www.koncept-l.pl.

(Źródło: Koncept-L)

ZNAJDŹ NAS: