Nowa drukarka etykiet EZ 6250i od GoDEX’a

Półprzemysłowa drukarka etykiet EZ 6250i od firmy Godex to innowacyjne rozwiązanie dla firm szukających niedrogiego, ale solidnego i łatwego w obsłudze sprzętu. Urządzenie jest wyposażone w wytrzymałą głowicę o rozdzielczości 203dpi, która pozwala na osiągnięcie prędkości druku do 7 cali na sekundę.

2019-08-27 13:59:11

Trwała, metalowa obudowa gwarantuje wyjątkową wydajność nawet w ciężkich warunkach pracy m.in. w środowisku magazynowym czy halach produkcyjnych.

W celu zapewnienia satysfakcji z użytkowania, drukarka została wyposażona w złącze host USB, które umożliwia korzystanie z gotowych szablonów etykiet umieszczonych na nośnikach typu pendrive. Pamięć Flash została zwiększona do 8 MB. Druk  termiczny i termotransferowy daje szerokie możliwości zastosowania etykiet w wielu branżach. Dodatkowo urządzenie może pracować w trybie stand-alone, co daje sposobność do  samodzielnej pracy bez konieczności połączenia z komputerem – wystarczy podłączona klawiatura lub czytnik.

EZ 6250i doskonale spełni zadanie w Twoim przedsiębiorstwie. Wysoka jakość, trwałość i wydajność jest na wyciągnięcie ręki.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń GoDEX jest firma Koncept-L S.A.

Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl


 

ZNAJDŹ NAS: