Wszechstronny terminal danych RS51 od CipherLab

Seria terminali danych RS51 firmy CipherLab dedykowana jest użytkownikom, którzy mają na celu optymalizację pracy zarówno w magazynie, jak i poza nim.

2019-08-06 09:10:42

Urządzenie ma zarówno obszerną moc obliczeniową (Octa-core 1.8 GHz), jak i pamięć podręczną (16 GB Flash / 2 GB RAM) potrzebną do zastosowań komercyjnych. Ten wytrzymały komputer, oprócz długiego czasu działania baterii, posiada szereg aplikacji i akcesoriów, które zapewniają wysoki standard i wygodę użytkowania.

RS51 doskonale łączy użyteczność osobistą i funkcjonalność smartfonu handlowego. System operacyjny Android 8.0 z GMS poprawia efektywność urządzenia w zakresie szybkości działania, efektywność energetyczną i bezpieczeństwo danych.

Komputer mobilny wyposażony jest w czytnik kodów kreskowych 1D / 2D z możliwością szybkiego zbierania danych, nawet gdy kod jest uszkodzony lub słabej jakości. Wbudowany aparat 8MP posiada funkcję przechwytywania zdjęć, filmów wideo i podpisów.

Urządzenie dodatkowo obsługuje komunikację w standardzie HF RFID (13,56 MHz) oraz w technologii NFC.

Nowoczesny, kompaktowy terminal zminimalizuje zapotrzebowanie na dodatkowe urządzenia, dzięki czemu zarządzanie firmą stanie się jeszcze prostsze.

Autoryzowanym dystrybutorem produktów CipherLab jest firma Koncept-L S.A.

Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl

ZNAJDŹ NAS: