HR1550 CE Wahoo – nowy czytnik Newland

HR1550 CE Wahoo to atrakcyjny cenowo, ręczny i bezprzewodowy czytnik kodów, będący produktem stosunkowo „młodej” na polskim rynku marki Newland.

2019-05-20 11:35:40

Seria HR15 gwarantuje szybkie, niezawodne i niemalże nieograniczone skanowanie. Wbudowany moduł komunikacji bezprzewodowej ZigBee umożliwia pracę w odległości ponad 50 metrów od stacji bazowej. W przypadku opuszczenia strefy zasięgu, zeskanowane kody automatycznie trafiają do pamięci wewnętrznej urządzenia, z której to zostaną ponownie przesłane do systemu w momencie powrotu do strefy jej działania. Będąc poza obszarem stacji dokującej, urządzenie jest w stanie zeskanować i zapamiętać około 4000 kodów. 

Czytnik spełnia standard szczelności IP54, co oznacza, że jego obudowa jest w stanie ochronić wewnętrzne komponenty przed uszkodzeniem w wyniku zachlapania lub zakurzenia. Natomiast wytrzymała, a zarazem lekka konstrukcja podnosi wydajność urządzenia, redukując jednocześnie zmęczenie operatora. Dzięki dynamicznym możliwościom skanowania i dużemu zakresowi odczytu kodów 1D, PDF417 i MicroPDF417, HR1550 Wahoo doskonale sprawdzi się zarówno w magazynie, jak i na zapleczu punktu detalicznego czy w bibliotece szkolnej.

Autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki Newland jest firma Koncept-L S.A.

Szczegóły oferty na: www.koncept-L.pl.

ZNAJDŹ NAS: