Wydruk kart plastikowych - jak zrobić to w prosty sposób?

Zaawansowane opcje druku pozwalają użytkownikom na stworzenie dowolnego, nawet złożonego, wzoru i jego jedno - lub dwustronny nadruk.

2019-03-27 10:02:58

 WYGODA UŻYTKOWANIA

Drukarki kart serii ZC mimo swojej prostoty dysponują możliwościami i parametrami w pełni profesjonalnych urządzeń. Ich dużą zaletą jest łatwy sposób wymiany materiałów eksploatacyjnych, eliminujący błędy użytkownika oraz podajnik i odbiornik na 100 kart, minimalizujący czas operatora związany z obsługą urządzenia przy większych partiach produkcyjnych. Nowy przejrzysty sterownik daje natomiast użytkownikowi więcej kontroli nad ustawieniami druku.

WYGLĄD

ZC to jeden z najmniejszych modeli na rynku, który może być wykorzystywany nawet w ograniczonej przestrzeni biurowej. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji jego obudowy, dzięki czemu urządzenie stanie się wizytówką i elementem promocyjno-marketingowym firmy - boczne ścianki są łatwe w demontażu i zadrukowaniu lub ofoliowaniu.

PAKIETY GWARANCYJNE

Istotną kwestią jest dostępność bardzo korzystnych pakietów serwisowych. Zebra One Care występują w dwóch wariantach: 3-letnim, dostępnym już od 80€ oraz 5-letnim za równowartość 180€. W ich zakres wchodzą wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz te wywołane błędami użytkownika.

Dystrybutorem urządzeń marki Zebra Technologies jest firma Koncept-L S.A.

Szczegóły na: www.koncept-L.pl

 

ZNAJDŹ NAS: