Jak zwizualizować pracownikom dane o realizacji procesów?

Graficzne przedstawienie danych o stopniu realizacji poszczególnych procesów realizowanych przez magazyn, prezentowane w magazynie w formie wizualizacji, zyskuje coraz większą popularność w Polsce i na świecie.

2019-03-18 13:51:06

Głównymi przesłankami przemawiającymi za udostępnieniem danych na temat aktualnego zaawansowania poszczególnych prac są: transparentność procesów oraz możliwość reagowania ad hoc na zmiany. Przy wykorzystaniu ogólnie dostępnych w przedsiębiorstwach narzędzi biurowych można przedstawić samo odświeżalne raporty w formie graficznej dla praktycznie każdego procesu, czynności czy wskaźnika. Najczęściej wizualizowanymi danymi na magazynie są dane dotyczące:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na nm.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: